Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Prezerwatywa czy tabletki?
(07.09.2012, 18:23)morfeusz219 napisał(a): Ja nie jestem za tabletkami ani za kondonami. tabletki czasami u kobiet powoduję że mimo iż jest odpowiednie podniecenie i udzielanie się endorfin jest sucha i jest nie przyjemnie dla jednej jak i dla drugiej osoby. natomiast kondony nie dają pełnej satysfakci seksualnej, przynajmniej ja to odczuwam tak. także wolę bez:))
Heh:) Więc się nie zabezpieczasz?

(06.09.2012, 22:11)Buhay napisał(a): Mężczyzna, który nie jest w stałym związku, jest raczej skazany na gumki... Jeszcze 2 lata temu powiedziałbym że nienawidzę prezerwatyw i wolę inne wyjście, jednak przestałem ufać kobietom w kwestii antykoncepcji. Obecnie zawsze sam się zabezpieczam i na tyle się już przyzwyczaiłem, że nie zwracam na to uwagi. Bolesny był jedynie pierwszy miesiąc po zakończeniu mojego dłuższego związku, w którym dziewczyna używała własnie pigułek. Ponowny powrót do lateksu jest naprawdę straszny... Tabletki mają swoje plusy, jak na przykład mniejsze bóle miesiączkowe i wygoda dla mężczyzny, jednak jeśli chodzi o minusy, nie wiem czy to normalne u wszystkich kobiet, ale przynajmniej dziewczyny biorące pigułki w moim życiu, miały minimalnie mniejszą ochotę na sex, niż bez ich użycia. Chyba jednak w jakiś sposób spada libido podczas ich zażywania. Ze spiralą nie miałem do czynienia, a stosunek przerywany jest przynajmniej bez sensu z pobudek zarówno fizycznych, jak i komfortowych.
Nie wiem jaki wpływ mają tabletki , brałam je i jakoś ochotę miałam tak samo jak i przed ...Może trzeba trochę więcej pieszczot?

(12.09.2012, 07:40)Vilandra napisał(a): Nowoczesne tabletki antykoncepcyjne zawierające kombinacje hormonów nie są wcale tak niebezpieczne, jak przeważającej części kobiet się wydaje. Skutki uboczne (w tym tycie) powodowały tabletki starej generacji, w których dawka hormonów była tysiąckrotnie wyższa niż ma to miejsce w przypadku nowoczesnych środków. Obecne tabletki antykoncepcyjne zawierają niewielkie dawki hormonów i są bezpieczniejsze dla zdrowia.

A co do prezerwatyw to każdy wie jak z nimi jest. Czasami się można zdziwić...
Nie miałaś po nich większego apetytu?
  Odpowiedz
menii napisał(a):
Buhay napisał(a):Mężczyzna, który nie jest w stałym związku, jest raczej skazany na gumki... Jeszcze 2 lata temu powiedziałbym że nienawidzę prezerwatyw i wolę inne wyjście, jednak przestałem ufać kobietom w kwestii antykoncepcji. Obecnie zawsze sam się zabezpieczam i na tyle się już przyzwyczaiłem, że nie zwracam na to uwagi. Bolesny był jedynie pierwszy miesiąc po zakończeniu mojego dłuższego związku, w którym dziewczyna używała własnie pigułek. Ponowny powrót do lateksu jest naprawdę straszny... Tabletki mają swoje plusy, jak na przykład mniejsze bóle miesiączkowe i wygoda dla mężczyzny, jednak jeśli chodzi o minusy, nie wiem czy to normalne u wszystkich kobiet, ale przynajmniej dziewczyny biorące pigułki w moim życiu, miały minimalnie mniejszą ochotę na sex, niż bez ich użycia. Chyba jednak w jakiś sposób spada libido podczas ich zażywania. Ze spiralą nie miałem do czynienia, a stosunek przerywany jest przynajmniej bez sensu z pobudek zarówno fizycznych, jak i komfortowych.

Nie wiem jaki wpływ mają tabletki , brałam je i jakoś ochotę miałam tak samo jak i przed ...Może trzeba trochę więcej pieszczot?

Bardzo cieszę się, że w Twoim przypadku skutki uboczne zażywania pigułek były tak minimalne. Jeśli chodzi o brak pieszczot z mojej strony, to dość interesujące. Biorąc pod uwagę mój Zespół Moebiusa, karłowatość, lodowaty styl bycia, narcyzm i totalny brak poczucia humoru, pewnie masz rację. Ciężko wtedy o jakiekolwiek relacje, nie mówiąc już o czułości. Trafiłaś zatem w dziesiątkę! Ta wasza intuicja… ;)
  Odpowiedz
Tabletki dobrze dobrane nie powodują tycia i są bezpieczne ale to się idzie do gina.Plaster podobno nie chroni tak bardzo.Bo co jak kobieta przytyje to nie działa już tak jak wcześniej. Najlepsza antykoncepcja to celibat :D
Najpopularniejsze są prezerwatywy ale na tabletki można sobie pozwolić majac stałego partnera.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
(17.09.2012, 15:04)Buhay napisał(a): Nie wiem jaki wpływ mają tabletki , brałam je i jakoś ochotę miałam tak samo jak i przed ...Może trzeba trochę więcej pieszczot?

Bardzo cieszę się, że w Twoim przypadku skutki uboczne zażywania pigułek były tak minimalne. Jeśli chodzi o brak pieszczot z mojej strony, to dość interesujące. Biorąc pod uwagę mój Zespół Moebiusa, karłowatość, lodowaty styl bycia, narcyzm i totalny brak poczucia humoru, pewnie masz rację. Ciężko wtedy o jakiekolwiek relacje, nie mówiąc już o czułości. Trafiłaś zatem w dziesiątkę! Ta wasza intuicja… ;)
[/quote]

hehe:)masz do siebie dystans, ale ta karłowatość był najlepszy:D z tego co wiem mężczyźni niezbyt lubią grę wstępną;)

(19.09.2012, 18:43)elgato napisał(a): Tabletki dobrze dobrane nie powodują tycia i są bezpieczne ale to się idzie do gina.Plaster podobno nie chroni tak bardzo.Bo co jak kobieta przytyje to nie działa już tak jak wcześniej. Najlepsza antykoncepcja to celibat :D
Najpopularniejsze są prezerwatywy ale na tabletki można sobie pozwolić majac stałego partnera.

Celibat jest najlepszy tylko kto tyle wytrzyma;) dziewczyny chwalą sobie plaster-tylko z tego co wiem nie lubi wysokiej temperatury:) Prezerwatywa to bezpieczeństwo, ale wygodne i zero doznań:placz
  Odpowiedz
Jak dla mnie zupełnie inne doznania bez prezerwatywy, także stawiam na tabletki antykoncepcyjne po badaniach i konsultacji z ginekologiem.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości