Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem przy wgrywaniu windowsa
#11
  Odpowiedz
#12
(14.03.2017, 20:28)WazzUp napisał(a): Przy win 7 trzeba klucz podawać podczas instalacji czy można pominąć? Bo przy win 8 nie dało pominąć

O ile dobrze pamiętam, to można pominąć na 30 dni korzystania.


  Odpowiedz
#13
Nie zawsze, zależy od dostępnych wersji systemu na płycie instalacyjnej. No, ale tak jak pisałem, wystarczy podać jakiś z netu.
  Odpowiedz
#14
Tylko, że z neta nie działał żaden klucz.
Pobiorę 7, jak nie będzie działać, to pójdę do znajomego podepniemy napęd pod usb i wgramy z płyty...
  Odpowiedz
#15
Zróbmy inaczej, jako, że się znamy dłużej wrzucę Ci na PW klucz, użyj go tylko do przejścia przez instalacje, a potem kup sobie jakiś tani z allegro i zrób upgrade podając klucz kupiony. Nie wiem, czy przejdzie, bo to klucz do wersji EN (polski można pobrać).
  Odpowiedz
#16
Juz wiem co było przyczyną. Chyba nikt by się tego nie domyślił Haha
Monitor przyszedł uszkodzony, ma problemy nie może wejść na rozdzielczość. Dlatego po chwili wygasał.
Znajomy zainstalował system podłączam PC w domu do monitora, pojawia się logo firmy monitora ładowanie windowsa, i tyle później czarny monitor.
Teraz czeka mnie zwrot i do 14 dni oczekiwanie na kasę, żeby kupić nowy monitor w innym sklepie.
  Odpowiedz
#17
Nie no nie mogę... :D

Padłem
  Odpowiedz
#18
Dobre, obawiam się że bym pewnie nie wpadł na to za szybko.

Kiedyś miałem problem że jakiś Windows przy instalacji nie włączał podświetlenia monitora w laptopie, ale po zainstalowaniu Ubuntu wszystko było dobrze.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z serwerami aplikacji Nieśmiertelny 12 3 092 20.03.2017, 16:41
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Problem z Ekran NVIDIA Suicider 12 3 779 09.03.2015, 19:59
Ostatni post: Suicider
  Aktualizacja Windowsa 8 Imcoran 9 3 357 26.10.2013, 18:14
Ostatni post: B0hazard
  Windows 7 - problem z czcionkami Suicider 0 1 332 02.08.2013, 17:16
Ostatni post: Suicider
  Problem - Windows Vista VanPure 13 4 139 04.07.2013, 00:11
Ostatni post: pawel4325

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości