Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problemy z wibracją.
#1
Cześć Wam ;) Od paru miesięcy mam tel komórkowy- samsung galaxy trend i dzisiaj jakby nigdy nic przestała działać wibracja. Nic nie nacisnąłem, telefon leżał sobie spokojnie na półeczce. Wyłączałem i włączałem już go, patrzyłem w ustawieniach, wszystko tam w porządku a wibracja nadal nie działa. Muszę przyznać, że jest mi ona bardzo potrzebna, bo telefon mam na tym profilu nieważne czy jestem w szkole, czy w domu czy na mieście, po prostu takie przyzwyczajenie i często dźwięki nie mogą być włączone, a przy profilu cichym musiałbym patrzeć non stop czy mam jakieś wiadomości, bo nie ukrywam, że dużo piszę. Macie jakieś pomysły, co mam zrobić? Czy obowiązkowa jest wizyta w salonie?
  Odpowiedz
#2
A gdy dzwonisz lub wykonujesz inną czynność słychać takie jakby świszczenie albo cokolwiek? Spróbuj zadzwonić i wtedy co powinna działać przyłóż ucho w któreś miejsce komórki, jeśli coś usłyszysz, możesz mieć problem z "ciężarkami" ;) Wtedy jeśli masz gwarancję nawet nie próbuj go rozbierać, tylko idź do salonu ;).
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#3
Nie, nic takiego raczej nie słychać.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości