Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Próby szantażu na portalu Chomikuj.pl?
#1
Dzisiaj na mojego chomika przyszły bardzo ciekawe wiadomości które prezentuje wam je poniżej nadawcą wiadmości jest chomk schleck15

[Obrazek: 36501859.jpg]

[Obrazek: 18209246.jpg]

[Obrazek: 90223386.jpg]


Jeżeli także byliście szantażowani lub mieliście podobne sytuacje na swoim chomiku opisz nam je tutaj...
  Odpowiedz
#2
hahaha.....kasacja kontów ..... :D dobry jest :D Pan Administrator....Team....hmmmm....ciekawe :D
  Odpowiedz
#3
Polecam napisać stosowne zawiadomienie do administracji chomikuj.pl ze screenami wiadomości... i jak zapewne wiesz pozostawić wiadomość w swojej skrzynce pocztowej na dowód szantażu.
  Odpowiedz
#4
nie no nie mogę do czego oni ****a się jeszcze nie posuną żeby kogoś okraść :D żałośni są i tyle :D

Czekoladowy jak już coś to do Administracji Chomikuj.pl
  Odpowiedz
#5
Trzeba być niedorozwojem żeby takie rzeczy pisać i mieć nadzieję, że ktoś w to uwierzy. Jeśli "15" w jego nicku symbolizuje wiek to inteligencją on raczej nie grzeszy.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#6
(31.03.2011, 18:31)kerrax napisał(a): Czekoladowy jak już coś to do Administracji Chomikuj.pl

Keraxx masz rację. Dzięki za uwagę. Admin też człowiek.
Tak się rozpędziłem z tym pisaniem, że pomyliłem się z administracją...

sorry za offtop.
  Odpowiedz
#7
Tak mam wszystko w skrzynce i zostało już zgłoszone także do chomikuj.pl poparte linkami do screnów :) Aby czekać jak go zablokują !
  Odpowiedz
#8
Ta wiadomość jest tak napisana, że nikt nie uwierzy w takie coś. Od razu wiadomo, że to jakieś dziecko...

Bloka na pewno dostanie... Ale co z tego? Nowy chomik więc mu to "zwisa".
  Odpowiedz
#9
[Obrazek: bangz.jpg]


Tak napisałem do użytkownika..............i cisza:)
  Odpowiedz
#10
Chomik schleck15 czasowo zablokowany.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Zacinaja mi sie filmy mp4 z chomikuj martini.syf 2 2 479 14.02.2021, 14:36
Ostatni post: martini.syf
  Działający program do uploadu na chomikuj scaza 7 3 661 14.12.2019, 21:50
Ostatni post: vrec
  Prośba o reup plików z torrenta na chomikuj makintosz 0 1 276 10.07.2019, 09:03
Ostatni post: makintosz
  Okładka filmu chomikuj tommig1983 1 1 595 27.04.2018, 21:00
Ostatni post: Suicider
  Za FRee chomikuj perla86 0 1 972 25.05.2017, 11:39
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości