Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja

Program do nagrywania filmów z gier
Witam, Jest może jakiś darmowy program który moglibyście polecić mi do nagrywania gameplay'ów? Próbowałem Frapsem, ale filmik trwający 4 minuty zajmował prawie 4GB, czyli troszkę zbyt dużo. Jest możliwość troszkę chociaż zmniejszyć wagę tych filmików?

Odpowiedz cyt.  
obrazek

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
Zmniejszyć wagę pliku możesz programem, Format Factory
Konwertujesz plik do AVI, to będzie ważył około 50 mb...
Lub po prostu jak niektórymi programami obrabiasz film, i po renderowaniu waży on o wiele mniej.
Ps.Powracasz z nagrywaniem na YT ?

Odpowiedz cyt.  
Fraps, tworzy bardzo wielkie pliki lecz w dobrej jakości.
Oczywiście po renderingu film nie powinien ważyć więcej niż 800 Mb = 30 minut filmu.
[Obrazek: sygnatura-1448729555.gif]

Odpowiedz cyt.  
Spróbuję coś nagrać i "przepuścić" przez w/w Format Factory, zobaczymy jaki będzie efekt.

Michał napisał(a):Powracasz z nagrywaniem na YT ?

Jeszcze nigdy nie nagrywałem i raczej to będą tylko przeciętne gameplay'e lub fun game, ale może coś kiedyś wrzucę :)

Odpowiedz cyt.  
Nagraj z Minecraft, będziesz 1 000 001 :D
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ

Odpowiedz cyt.  
Nagrałem 20 minutowy "mecz" z gry League of Legends i łącznie rozmiar nagranej gry wyniósł 22GB :P Po przeróbce do Avi wyszło 1,8GB.

Odpowiedz cyt.  
Fraps + jakikolwiek konwenter lub np. wrzucasz do Windows Movie Maker i zapisujesz :-)

Jakoś nie powala ale jest :P

Odpowiedz cyt.  
(16.05.2013, 21:55)Imcoran napisał(a): Nagrałem 20 minutowy "mecz" z gry League of Legends i łącznie rozmiar nagranej gry wyniósł 22GB :P Po przeróbce do Avi wyszło 1,8GB.

Dasz link do kanału. pomyliłem cie z kim innym :D

Odpowiedz cyt.  
Renderuj filmy w rozszerzeniu .mp4, poszukaj w internecie optymalnych ustawień.
Dzięki temu zyskasz bardzo dużo na wielkości pliku (zmniejszając go) a nie utracisz praktycznie nic na jakości.
Oczywiście ustaw frapsa, aby nagrywał w 30 klatkach na sekundę, YouTube i tak przetwarza film i konwertuje go do
25 klatek więc nie ma sensu nagrywać gry w 60 :-P.
[Obrazek: sygnatura-1448729555.gif]

Odpowiedz cyt.  
Kilka filmików już nagrałem, tylko teraz mam problem... znacie jakiś podobny w działaniu program do Windows Movie Maker? Chodzi mi głównie o dodawanie jakiś tytułów itd.

Odpowiedz cyt.