Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Promujemy swoje kanały YouTube!
#1
Cześć!
W tym temacie chciałbym żeby inni odjechani userzy chwalili się swoimi Youtube. Wpisujecie ja będę dodawał na listę.

Jedziemy: ;)
MiszuPlayer mój YT ;)
VanPure

Poprawione ;)
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#2
Mój kanał to : JuvediCR7. Zaglądajcie na niego czasami, będę dodawał nowe miksy muzyczne. ;)
  Odpowiedz
#3
mój youtube to kudziak24
puki co przestałem przesyłać filmiki
powód: zepsuty komputer do gier gdy tylko go zrobię planuje kręcić filmiki z gier takich jak
-Heroes 5 "dzikie hordy"
-spell force 2
-minecraft
ale i także poradniki ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Myślicie, że warto zrobić kanał na YT, w którym będę pokazywać swoje przepisy na różne potrawy i to, jak je gotuję? Ktoś to będzie oglądał w ogóle, ma to sens? Trochę tych różnych kanałów kulinarnych już jest, więc nie wiem czy się w to pchać. Z tym, że ja gotuję zupełnie inaczej niż to, co oglądałam. Wchodzilibyście na kanał z gotowaniem?
  Odpowiedz
#5
Witam wszystkich , zapraszam was na mój kanał na youtube , myślę że się wam spodoba i zostaniecie na dłużej [Obrazek: big_smile.png] 
Oto link do nowiutkiej serii ... 
https://www.youtube.com/watch?v=AP3M_J5C4rg 

Nagrywamy: 
CS GO 
Fifa 
GTA V 
Vlogi 
Sobota z Ploskiem 
Farming Symulator 
LoL nowa seria już wkrótce 
Minecraft - może 
PAYDAY 
RUST- nowa seria juz wkrótce 
World of Warships-juz wkrótce 
CS 1.6 
Poradniki 
itp. 
zostaw suba i like 
dla ciebie to nic ale dla mnie dużo znaczy
  Odpowiedz
#6
Macie mój kanał?
to łapcie linka.

https://www.youtube.com/user/czekoladowybaron
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój kanał na Youtube. amb00 3 1 184 12.02.2018, 09:00
Ostatni post: MagdaP33
  Zapraszam serdecznie na mój KANAŁ YouTube!!!! Sebastian Ploska 0 1 011 11.09.2016, 13:21
Ostatni post: Sebastian Ploska

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości