Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prośa FREE -Fullmetal Alchemist - Brotherhood
#1
Witam
Mój chomik to tomaszplayer, i poszukuje do pobrania Anime Fullmetal Alchemist - Brotherhood z lektorem wersji mp4 lub avi. Nie prosiłbym was o pomoc ale nigdzie nie mogę znaleźć tego anime tylko na chomiku jest. Dlatego będę wdzięczny jeżeli znajdzie się dobry człowiek i poratuje. Mogę się odwdzięczyć zachomikowaniem plików daniem reklam i linków do dobrodzieja, a w przyszłości planuje też dać free transfer.
Z góry dzięki za pomoc.
  Odpowiedz
#2
Na youtube masz :) Tu masz za darmo po logowaniu:
http://s11.replik.pl/f/stella552233/um4h...rotherhood
  Odpowiedz
#3
Sprawdziłem na podanj stronie nie ma wszystkich odcinków ale dzieki lepsze to niz nic, a na youtube niema z lektorem.
  Odpowiedz
#4
(07.07.2014, 15:12)tomaszplayer napisał(a): a na youtube niema z lektorem.

Jak "niema", jak jest.
https://www.youtube.com/watch?v=v-iFxJlzl4w
  Odpowiedz
#5
Tak, ale to są odcinki specjalne a mi chodzi o serial ma on 64 odcinki.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Suicider - prośba o free transfer Suicider 61 14 784 23.02.2018, 09:51
Ostatni post: Suicider
  Daje Free Transfer na Filmy perla86 3 1 777 25.05.2017, 11:35
Ostatni post: perla86
  Dema- prośba o free Demanufacture 4 1 873 26.10.2016, 13:01
Ostatni post: Demanufacture
  TerraNova - Prośba o Free Transfer TerraNova 48 12 164 20.10.2016, 19:20
Ostatni post: TerraNova
  Amb00-prośba o free transfer. amb00 3 1 072 25.09.2016, 16:04
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości