Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przedziwny typ walki - Ciekawostka.
#1
W federacji AAA Sin Limite: [Obrazek: AAA-sin-limite.png]
można obejrzeć przedziwne przynajmniej jak dla mnie starcie typu "Uno Ocio Siete Mas Quenas" jest to typ walki w którym sędzia/sędziowie ( czasem sedziuje nawet trzech sędziów ) ma prawo wybrać sobie zawodnika któremu chce pomagać w trakcie pojedynku, ma nawet uprawnienia do zaatakowania zawodnika w przypadku gdy jego faworyt przegrywa,

Co wy o tym sądzicie ??
  Odpowiedz
#2
Czyli walczą tak żeby walczyć... bo przecież takie coś jest pozbawione sensu...
Masz jakiś filmik do takiej walki ?
  Odpowiedz
#3
Kruchy dokładnie tak jak mówisz :D w tym typie walki chodzi o walkę gdzie jedyną szansą wygranej "NIefaworytki" sędziego jest znokautowanie go lub użycie nieczystego zagrania w taki sposób aby sędzie tego nie widział :D Filmik jakiś znajdę i wrzucę go na chomika :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości