Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przepisuj - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych
#1
Przedstawiam Wam serwis przepisuj.pl, który dzisiaj wystartował (1 lipiec 2014).

Zarabianie polega na przepisywaniu tekstów reklamowych. Za każdy przepisany tekst zarabiamy pieniądze. Im tekst dłuższy, tym zysk większy.
Zarejestruj się i zarabiaj przepisując kreacje reklamowe. Przepisując tekst czytasz go, a to oznacza, że zapamiętujesz więc wiesz, co może zaoferować Ci reklamodawca.

W zakładce reklamuj jest możliwość dodania reklamy, min. 200 znaków, więc takie teksty będą najkrótsze.

Zarabiamy również na polecaniu. Za każdy przepisany tekst przez naszego poleconego zarabiamy 25%. Serwis ma dopiero kilkudziesięciu użytkowników (stan na 20:45) więc łatwo będzie ich zebrać.

Wypłaty w ciągu 5 dni roboczych od zlecenia na PayPal.
Minimum do wypłaty to 1zł.
http://przepisuj.pl/?action=register&r=250

http:/ /przepisuj.pl
  Odpowiedz
#2
Widziałem już ten serwis (w sygnaturze użytkownika WazzUp), jak dla mnie porażka.
Sama idea serwisu jest dobra, ale zarobek dla użytkownika marny. Żeby zarobić chociaż tą złotówkę
musielibyśmy się tydzień napocić więc jak dla mnie odpada - marny biznes.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Dokładnie, zgadzam się z Sebastianem, zarobki znikome. U mnie reffy przepisywały to wypłaciłem złotówkę, sam się nie bawię szkoda czasu, serwis świeży mało znany to i mało reklam, jak się rozwinie to może wrócę :)
  Odpowiedz
#4
Łoooo matko boska, wstukując w klawiaturę ponad 150 tys. znaków dziennie to ja bym chyba na łeb musiała upaść, żeby zdecydować się na taki "zarobek". Może dla dzieciaków, które podczas wakacji nie mają co robić, jest to jakaś możliwość, ale tak realnie, to ja dla mnie odpada.

BTW bardzo mnie zawsze denerwuje taka rejestracja z jednym postem tylko po to, żeby się zareklamować. Nawet jak sama reklamowałam siebie, to udzieliłam się choćby w kilku tematach, żeby moja rejestracja nie była taka "pusta".
  Odpowiedz
#5
To nie lepiej już sprzedawać teksty na jakieś giełdzie tekstów? Nie zwiną się przy wypłacie.
  Odpowiedz
#6
Nie wiem czy są chętni na taką pracę? Może ktoś na forum korzysta i wypowie się?
  Odpowiedz
#7
Odpuść sobie blizna, nie warto tracić na to czas, za mały zarobek względem poświęconego czasu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Kolejny nieudany projekt na którym ktoś usilnie próbuje zarobić.
Szkoda czasu marnować przy takich stawkach, jednak wyższych stawek w PL nie znajdziecie a jak znajdziecie to na 99% fake.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabiaj bez wychodzenia z domu! Mychaty 5 3 339 06.02.2015, 10:56
Ostatni post: WazzUp
  DigAdz - Zarabiaj w necie! Pewny zarobek. YGeek 1 1 928 06.01.2015, 21:58
Ostatni post: Robotox
  CashPirate - Zarabiaj na smartphonie! (nie spam) Inzuki100 8 4 584 14.12.2014, 01:26
Ostatni post: Inzuki100
  zarabiaj realne pieniądze razem ze mną janex19950 1 1 782 15.12.2013, 02:26
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości