Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przerywanie Internetu
#1
Witam. Mam problem z moim internetem w Kielcach.
Problem polega na tym że jak gram w gry Online (MMORPG) to co chwile(1-1,5minuty) mam Disconnect(rozłączenie). A gdy ściągam film wszystko leci ładnie.

Posiadam też internet na wsi to tu chodzi wszystko idealnie. Nie zrywa połączenia i można sobie grać.


Internet w CK - Prędkość => 25MB , ISP => UPC
Internet na Wsi - Prędkość => do 1MB , ISP => Orange (oferta Orange Freedom)

Moje sterowniki WiFi : Atheros AR9285 Wirless Network Adaoter
Model Kompa : Sony Vaio VPCEE3S1E

Moj brat też korzysta z internetu w CK i on nie ma problemu (bo nie gra Online) :D

W czym może leżeć problem ? :)


------
Edit. Juz zrobiłem. Dałem Hard Reset modemu i teraz działa :)
Temat moze być zamknięty.
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Ja mam radiówke. To dopiero jest "hardcor"
  Odpowiedz
#3
Trzeba starać się o dobre ustawienie anteny w przypadku mobilnych czy radiowych połączeń
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aplikacja do mierzenia sygnału internetu mobilnego rubin86 4 1 835 21.05.2017, 21:14
Ostatni post: perla86
  10GB internetu - na jak długo? Paweu 7 28 994 06.03.2017, 09:48
Ostatni post: Dominik
  Router jest, internetu wifi nie ma messi781 5 2 455 03.12.2015, 20:11
Ostatni post: messi781
  Jak korzystać z Internetu aero2? Baron 8 3 339 17.04.2015, 12:21
Ostatni post: Drekizan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości