Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przeżyć fantastyczne filmowe przygody - też tak chcecie?
#1
Witam, mieliście kiedyś taką sytuację: oglądając film, dajmy na ten przykład "Awatara", macie taką chęć być w tym filmie ze względu na nierealne (smoki, lwy, itp) albo i nietypowe przygody.

Jak myślicie to przeszkadza podczas zakończenia filmu, gdy wyjmujesz płytę z komputera i myślisz sobie jak to było by fajnie tam być :)

Napiszcie pod spodem co o tym sądzicie :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Chyba każdy chciał chociaż raz w życiu wcielić się w rolę superbohatera walczącego ze złem, latającego statkiem kosmicznym, czy jak główny bohater "Eragona", stać się smoczym jeźdźcom. Ja w dzieciństwie chciałam być jednym z Power Rengers :D

Ludzka tęsknota za nieznanym i fantastycznym światem zawsze wywoływała chęć przeżycia niesamowitej przygody.
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
Tak też tak miałem np eragorn lub władca pierścieni czy avatar właśnie po prostu po obejrzeniu czuje się chęć bycia tam naprawdę trochę to dziwne w sumnie

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
#5
A ja na przykład jak obejrzałem Wiedźmina to chciałem zostać właśnie głównym bohaterem ,czyli Geraltem z Rivii .

Po oglądnięciu całej serii Power Rangers też chciałem zostać Power Rengersem.
Dziwne co nie ? :D
  Odpowiedz
#6
Ja zaś gdy miałem 14 lat chciałem zostać bohaterem z kreskówki DragonBall( czy jak mu tam).
Ciężko mi było, gdy musiałem skończyć z tym nałogiem oglądania ze względu na wiek.

SongoKu najbardziej mnie zaciekawił w całej tej kreskówce, nie wiem dlaczego, ale za młodu niektóre kreskówki tak wciągały że nie mogłem wytrzymać jednej godziny bez oglądania, a na dodatek dzięki tej kreskówce ciekawsze miałem życie, normalnie radość gościła u mnie każdego dnia.

Oglądając teraz jakikolwiek serial,film nie mogę powiedzieć żebym się wczuł na całego. Szkoda że człowiek się starzeje i musi rezygnować z rzeczy, z którym nie chciał by rezygnować, przynajmniej ze względu na opinie innych.

Jak by to brzmiało, że osoba która ma 20 lat ogląda DragonBall.:)
  Odpowiedz
#7
Nom DragonBall ja byłem mały dwa razy całą serię obejrzałem a to z 300 odcinków;)
Dawne czasy
  Odpowiedz
#8
jak miałam 8 lat chciałam być Czarodziejką z księżyca zakochana byłam w Taksido księciu z tej bajki anime:) potem Power Rangers Chciałam być żółtą wojowniczką uwielbiałam zielonego wojownika:) to były pierwsze miłości :P
[Obrazek: Seriale_LOVE.gif]
  Odpowiedz
#9
indiana105a napisał(a):chciałam być Czarodziejką z księżyca
Ja też. :D Tą z niebieskimi włosami, nie pamiętam imienia. ;) A pierwszą miłością był Włóczykij z "Muminków". Haha

Ogólnie wciąż zdarza mi się, że chciałabym znaleźć się w filmowym bądź książkowym świecie, ale właśnie - komu się nie zdarza? :)
  Odpowiedz
#10
Heh czytając Wasz wypowiedzi dochodzę do wniosku, że większość z nas miała takie samo dzieciństwo Haha

Jeśli chodzi o mnie, to w moim zapomnianym już świecie, strasznie... ale to bardzo strasznie chciałem być czarnym "pałer rendzersem" Haha
A poza tym, Batmanem, Spider-Man'em, jednym z "Facetów w czerni", żółwiem ninja, Jackie Chan'em :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy wy też chcecie tego rozwodu ? Gospodarz 6 2 706 22.08.2013, 15:23
Ostatni post: Gospodarz
  Której postaci chcecie najwięcej w nowym sezonie?! Gospodarz 7 1 996 14.08.2013, 00:54
Ostatni post: Nicholas
  Jak przeżyć swięta... Marszal 1 2 665 10.04.2011, 00:44
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości