Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Przeżyć rozwód
Po części jedno i drugie. Czasem wydaje mi się, że jestem obłąkany. Toksyczna konstrukcja jaką było moje małżeństwo runęła, ale ciągle wszyscy są jakby za niewidzialną szybą. Mój syn, przyjaciele , wrogowie, była i potencjalne ukochane. Czasami próbują do mnie dotrzeć. Przeraża mnie często nękająca myśl, że ja już tego nie chcę.
  Odpowiedz
To kwesta czasu, czas uleczy rany. Mnie już na samą myśl o takiej sytuacji wykręca wręcz od faktu, że ktoś mógłby mnie tak upokorzyć i raczej to by mnie najbardziej bolało. Jak wspomniałem skup się na sobie, to teraz najlepsze co możesz zrobić. Nic tak nie buduje pewności siebie i podnosi na duchu jak własne osiągnięcia, spełnianie pragnień i walka z przeciwnościami losu. Myślę, że wnioski już wciągnąłeś, nigdy nie dopuść do sytuacji w której kobieta zaczyna Ci uciekać, a Ty ją gonisz, bo to przeczy męskości. Zaufanie do kobiet będzie musiał odbudować czas, czytaj, bo to nieoceniona profilaktyka. Dowiesz się sporo nie tylko o kobietach, ale i psychologii, nie trudno będzie Ci rozpoznać kłamstwo i wyczuć, że coś jest nie tak. Wiedza czasem może uratować dupę. ;)

Myślę, że nie jeden facet wyciągnie z tego wątku coś pożytecznego dla niego samego. Jak widać życie to nie serial brazylijski, mężczyźni powinni uważać na kobiety, a kobiety na mężczyzn, nie ma idealnych ludzi, a czasem prosty człowiek będzie najwierniejszym mężem, najwspanialszym ojcem, problem w tym, że kobiety szukają ekscentrycznego i tajemniczego megalomana, który wprowadzi je w życie pełne wrażeń i ciągłych huśtawek emocjonalnych. Sam bądź megalomanem, nie zapominaj o własnej wartości i wspinaj się w górę, spełniaj marzenia. Nieważne, czy będzie to wyjazd na Antarktydę, skok ze spadochronem, czy założenie firmy, po prostu zacznij to robić. Na przeszkodzie stoi tylko jeden człowiek, gość którego widzisz w lustrze.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości