Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przyjaźń z młodych lat.
#1
[Obrazek: 488_1303207737-1325624546.jpg]

Masz kumpla lub koleżankę z młodych lat i nadal jesteście bardzo dobrymi przyjaciółmi? Pochwal nam się i udowodnij, że takie coś istnieje!
  Odpowiedz
#2
Ja mam nawet dwie takie koleżanki. Jedną znam jeszcze z zerówki a drugą z podstawówki. Nadal się często widujemy i dobrze się dogadujemy. Z jedną to aż 9 lat w jednej ławce siedziałam, to cud że ze sobą tyle wytrzymałyśmy:)
  Odpowiedz
#3
No jasne. Mam paru takich znajomych których znam już przeszło 10 lat i nadal mam z nimi stały kontakt :) Podejrzewam że następne 10 to tylko kwestia czasu ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Oczywiście, że coś takiego istnieje. Z dwiema przyjaciółkami (siostrami) przyjaźnie się już prawie 19 lat i trwa to do dziś. Co prawda wyjazd za granicę utrudnia kontynuowanie znajomości ale na szczęście ktoś wymyślił coś takiego jak Skype :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przyjaźń damsko-męska Karol 28 7 449 22.01.2014, 22:44
Ostatni post: pawel4325
  Bo prawdziwa przyjaźń nie umiera! Gospodarz 0 910 04.01.2014, 17:53
Ostatni post: Gospodarz
  Niesamowita przyjazn - Niemozliwa a jednak prawdziwe :) Mesajah 3 1 876 28.10.2013, 22:39
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości