Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pytanie regulaminowe
#1
Pytanie do adminów/moderatorów...
Czy w grach [zabawach], w których przecież nie jest stosowane zliczanie postów, musimy się stosować do rygorystycznych zasad, zakazujacych wpisywanie pod swoimi postami, kolejnych?.. Bo jak ze strony znika jakaś gra - z różnych powodów - to jedynym ratunkiem dla gospodarza gry jest dopisanie swojego posta, zgodnego z zasadami gry, by ją uratować przed zapomnieniem..

Pytanie nr.2 - na jakiej stronie można opublikować krótką informację, oraz link do mojego bloga, na którym opisuję podstawowe porady [strojenia, naprawy]dla korzystających z CBradia..?
#2
Można, ale spontanicznie, nie nagminnie. Jeśli zabawa została zapomniana, trudno. Zawsze możesz poprosić kogoś o odświeżanie.
#3
...a drugie pytanie?...brak kompetencji do odpowiedzi..?
Czy tak, jak przy pierwszej - zagmatwane, nie odpowiadające na zadane pytanie, pokrętne tłumaczenie. Bo co to znaczy "spontanicznie" dla ciebie i dla mnie ? Całkiem może być inne postrzeganie tej formy, określającej tu i teraz... Lecz upoważniajace - takich jak Jarus "stachanowców" - do podkreślania swojej "władzy", poprzez nakładanie kolejnych kar. Po prostu - obłęd...
#4
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
#5
My jesteśmy ludźmi jak Ty, a nie maszynkami do banowania, nie ograniczamy swobody, chyba, że uznamy, iż ktoś jej nadużywa. Jak machniesz od czasu do czasu jakimś postem odświeżającym i nam o tym w tym poście oznajmisz, to nikt twojego posta nawet nie ruszy, tylko zapewne po czasie, gdy ktoś odpisze w Twoim odświeżonym wątku, połączy post z poprzednim, aby panował ład. W naszym mniemaniu spontanicznie, znaczy nie za często i z rozsądkiem.

Nie zwróciłem uwagi na drugie pytanie, otwierałem stronę telefonem i gwałtownie zajechałem na dół, aby odpisać. Po prostu przeoczyłem je.

Aha i pamiętaj jeszcze o jednym... To że będziesz co chwila dopisywał swoje nowe wiersze w jakimś temacie nie oznacza, że ktoś nimi się zainteresuje. Posty są i będą na forum, a to, że nie wyświetlają się w "Ostatnich postach" nie oznacza, iż ktoś kto faktycznie się nimi wcześniej zainteresował, nie będzie miał ochoty ich odnaleźć. Wejdzie w dział twórczości, czy odpowiedni dział tematyczny i sobie poogląda co tam jest, odnajdzie to czego szuka.

Polecam Ci publikować swoje wierszyki we własnym profilu, masz tam edytor komentarzy, tam może panować nieład, byle nie było spamu.
#6
Jarus - "krótko i zwięźle" to zapewne jesteś zaplątany w powiązania z moherami... Czyż nie?/

Swordancer - "My jesteśmy" i taaakie tam - tobie już ta "wadza" nadała insygnia carsko / królewskie..? My - to znaczy kto..? Ty z konkubiną... konkubentem... czy nastepcą kota Alika..?..A może Wy - towarzysze..? najbardziej prawdopodobne...
#7
To znaczy "myśl". Dobrze wiesz o co chodzi, o administrację forum, a czepiasz się nas, jakbyś miał jakieś kompleksy. Powiązania z moherami? Ty w ogóle wiesz co piszesz? Nie będę się już powtarzał, wątek został wyczerpany, zamykam. Każde następne insynuacje jak te z "moherami" wobec administracji i zwykłych użytkowników, będę uznawał za obraźliwe, a już powinienem nadać Ci ostrzeżenie. Jak masz jakieś zastrzeżenia, to pisz na PW wybranego członka administracji, dziękuje, pozdrawiam, amen.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości