Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rapids
#1
Jak działa konto rapids? Wykupujemy na nim konto i możemy wszędzie pobierać pliki za transfer z jednego serwisu? Czy wychodzi taniej kupując transfer z rapids i wykorzystując go na chomikuj.pl?
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Działa identycznie jak na rapideo....
  Odpowiedz
#3
Najtaniej to wyjdzie kupić konto Chomikuj z 210k pkt. na Allegro za 9,99zł. ;) Swoją drogą ciekawe skąd się biorą te konta, czy z rzeczywistych punktów które zbierają giganci, czy z punktów nabijanych?
  Odpowiedz
#4
(10.09.2015, 23:51)Mqq napisał(a): ciekawe skąd się biorą te konta, czy z rzeczywistych punktów które zbierają giganci, czy z punktów nabijanych?
Pewnie giganci, którzy mają miliardy punktów pobierają te sztuczne pliki od kont na sprzedaż. 1GB = 400 punktów, 100GB = 40 000,, 500GB = 200 000 pkt. Czyli gigant za 500GB wyboostuje konto na sprzedaż. Średnio to się opłaca, ale jak się nie ma co robić z punktami to pewnie niektórzy tak dorabiają.


  Odpowiedz
#5
Z początku myślałem, że pobierają małe pliki (>1MB) korzystając z 50MB na kontach free. Ale chyba za te pobrania nie nalicza, przynajmniej mnie nie naliczyło jak próbowałem. Ktoś może potwierdzić, że nie nalicza?
  Odpowiedz
#6
Tak.
[Obrazek: pIvva98.jpg]
  Odpowiedz
#7
Nie nalicza, bo system nie jest głupi. Z kont, które zarejestrowały się tylko po to, aby pobrać pliki dla punktów innego konta najczęściej ignoruje.


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości