Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Realcje z moich różnych napraw.
#1
W tym wątku będę umieszczał krótkie relację z prostych napraw różnych rzeczy wraz ze zdjęciami. Wiem, że mogą być trywialne dla wielu osób ale może komuś się przyda albo usłyszę propozycje jak to zrobić lepiej co by się przydało na przyszłość. Moja pierwsza naprawa dotyczy bezprzewodowej myszki od komputera. Upadła na ziemię przez co ułamały się nawiasy przez co nie dało się docisnąć górnej części obudowy do dolnej. Naprawa polegała na wywierceniu otworów wiertłem 1 mm w każdej części obudowy i połączenia tychże części miedzianym drutem. Może to nie wygląda estetycznie ale najważniejsze, że działa :)
BTW. Sorry za to, że pierwsze zdjęcie jest trochę rozmazane.
Przed:
[Obrazek: image.jpg]
Po:
[Obrazek: image.jpg]
  Odpowiedz
#2
Ja wykorzystałbym pistolet do klejenia na gorąco, co jak co, ale niezbędnik w domu, no i najważniejsze, zawsze można to odkleić, a nie powinno odkleić się przypadkiem. Kosztuje grosze, a przydaje się.

PS: Nazwij lepiej temat proszę, bardziej szczegółowo.
  Odpowiedz
#3
Nazwa tematu zmieniona. Nad klejem myślałem ale nie nad takim do klejenia na gorąco. Co do tego kleju "na gorąco" nie jestem pewien czy by to się sprawdziło, bo powierzchnia do klejenia byłaby jednak bardzo mała a ścisnąć to konkretnie trzeba było.
  Odpowiedz
#4
Wszystko zależy od konstrukcji i czy da się akurat to skleić.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości