Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Reguły awansu.
#1
Chciałbym się dowiedzieć jak to u nas na forum jest z tymi awansami czy zależy to od reputacji czy jak bo jestem ciekawy.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#2
Zależy bardziej od zaufania. Jeśli użytkownik tworzy dużo wątków i wartościowych postów, można się z nim dogadać, pisze poprawnie, składnie, zachowuje się jak należy, to gdy zwalniają się miejsca w ekipie ma b. duże szanse na zostanie juniorem, gdzie może awansować do rangi pełnoprawnego moderatora. Tak się akurat składa, że pewnie wkrótce nastąpią werbunki, ale obecnie są ważniejsze sprawy, którym ekipa musi się zająć. Nie mamy ściśle określonych zasad dotyczących werbunku.
  Odpowiedz
#3
A taka ranga co na przykład ma Nicholas jako Grafik,
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#4
Drugi "oficjalny" grafik nie jest nam (na razie) potrzebny.  Czasami na forum trafiają prośby o wykonanie jakiejś grafiki i nie trzeba mieć blachy, żeby zaprezentować swoje umiejętności i komuś pomóc, a przy okazji zdobyć uznanie użytkowników forum.
Jeśli będzie rekrutacja na forumowego grafika, to powiadomimy.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
Jarus mi wcale nie zależy na jakimś kawałku blachy czytaj ze zrozumieniem zapytałem jak to tutaj jest z awansami, bo byłem ciekawy
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#6
Wobec tego, czego nie zrozumiałeś z odpowiedzi której udzielił Ci Sword?
Skoro o dołączeniu do ekipy decyduje głównie to, czym użytkownik wykazuje się na forum, to jest chyba oczywiste, że ciekawe prace graficzne są postrzegane z równą aprobatą jak ciekawe i pisane poprawną polszczyzną posty.
Jeśli ktoś wykazuje się ciekawymi pracami graficznymi na forum, to właśnie tym może zdobyć miejsce w ekipie forum.

Czytanie ze zrozumieniem znacznie ułatwiłoby, gdybyś poprawnie używał znaków interpunkcyjnych.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#7
Boże jak ja kiedyś chciałem mieć cokolwiek na tym forum, nawet przyjaciela :P
Dobrze, że teraz dorosłem, mam więcej obowiązków i dojrzalsze priorytety.
Kiedyś była zakładka rekrutacja, może by do niej wrócić?
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#8
Nie ma takiej potrzeby, wkrótce odbędzie się rekrutacja. Obecnie obserwujemy użytkowników, potrzebujemy aktywnych moderatorów. Niebawem też doweice się o pewnych sprawach związanych z przyszłością forum.
  Odpowiedz
#9
(05.03.2015, 21:34)Swordancer napisał(a): potrzebujemy [...] moderatorów.
Spodziewaj się mojego podania jak ruszy rekrutacja :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości