Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Romantyczny prezent bez okazji
[email protected]ł napisał(a):Aniodiable, nie ma tak łatwo, jeśli inicjatywę ściągniesz od Buhaja, to Buhaj ściągnie Twoją dziewczynę
Dobrze że się za marzenia nie płaci.
Nie ściągnie, bo mnie tylko dziewczyna kocha, po drugie musiałby być buhay bogiem, po trzecie dziękuje za zgodę:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Pewnie, że się zgodził, działajcie, Chłopaki. Trochę romantyzmu na pewno nie zaszkodzi :)

Niko, wiedziałem, że jej dzisiaj nie będzie, poza tym, jeszcze ją odbierałem z miasta zaraz po ucieczce z miejsca zbrodni Haha
  Odpowiedz
Takim prezentem to dziewczyny będą szaleć na mój widokHaha
Jeśli bym wam brakowało kobiet, walcie do anioła, pożyczę wam;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Zarejestrowałam się, aby odpowiedzieć w tym wątku, a teraz nie wiem od czego zacząć i co w ogóle napisać. Przede wszystkim panie Administratorze, jestem pełna podziwu i szczerze zazdroszczę tej dziewczynie :) Prezent bez okazji to bardzo miła niespodzianka, do tego cała reszta, w istocie samo wykonanie i ile zaangażowania. Brawo, Vinci, brawo!
  Odpowiedz
Miło mi, że tak uważasz, Magdaleno :) Ciesze się, że potrafisz to docenić. Wiele kobiet dziś, wolałoby Biżuterię, czy jakieś ciuszki, a przecież nie o treść tutaj chodzi, tylko o formę :)
  Odpowiedz
Różni są ludzie, podobnie jak i faceci, są tacy jak ty i tacy, którzy nie zrobiliby nic dla swojej kobiety. Ja na pewno wolałabym taki prezent, niż drogą biżuterię :)
  Odpowiedz
Gdzie są tacy faceci?
Szczerze pisząc, taka niespodzianka jest dużo milsza niż jakiś drogi prezent (np wspomniana biżuteria), bo wymaga pomysłowości, zaangażowania i wkładu pracy (gratuluję Vinci).
Miśki są urocze :-)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
Ale z Ciebie mruk! Nic mi nie powiedziałeś jak pytałem :D
Bym Ci pomógł :)
Już widzę Żanetę :D Nimfomania przez najbliższe 2 tygodnie Haha
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
Widzę, że dołączę do wyżej pisanych damskich wypowiedzi :)

Poza tym, jestem święcie przekonana, że podobni Tobie @daVinci faceci, to chowacie się po jakichś kątach ;)
Bo to naprawdę mała rzecz, ale ważniejsza niż kupiony na odczep się, nawet najdroższy prezent.
Mam nadzieję, że dziewczyna Cię docenia :x. Szczęścia dla Was ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
(09.10.2013, 21:34)Olka napisał(a): Mam nadzieję, że dziewczyna Cię docenia :x. Szczęścia dla Was ;)

Oj i to jak! ...aż następnego dnia będą tego skutki.
Jeśli Buhaja nie będzie na forum wciągu iluś tam godzin to wiadomo gdzie był i co robił ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz