Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Romantyczny prezent bez okazji
Kuba zna się na rzeczy, w końcu trenerem od związków jest :D
Napisz jak tam jej reakcja na to wszystko :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
@[email protected]ł
Ja w nic nie wnikam ;)
:x
Free Your Mind!
  Odpowiedz
LadyPiano napisał(a):Różni są ludzie, podobnie jak i faceci...
Wybacz, wiem, że to "literówka", ale co się uśmiałem Haha

Olu, nigdzie się nie chowamy, powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie :)

Adi, Twoją wypowiedź dotyczącą nimfomanii mojej Żanety, pozostawię bez komentarza. Poza tym, w związku niczego mi nie brakuje, jej tym bardziej. Z resztą znamy się, więc co Ci będę tłumaczył ;)
  Odpowiedz
Hehe :) Wyrwane z kontekstu całkiem zabawnie brzmi :)
  Odpowiedz
Że niby nie jesteśmy ludźmi? :D
No wiesz co, Lejdi :P
  Odpowiedz
Tak to zabrzmiało tylko :P
  Odpowiedz
Da Vinczi, ile Cię to wszystko kosztowało?
  Odpowiedz
Ponoć koło 2 stów, coś mi wspominał.
  Odpowiedz
Adi, no coś w ten deseń.

Misie kupiłem u pewnego gościa na Allegro, który wystawił je na licytację, część zbiorowo, a część pojedynczo. Zagrałem i wygrałem. Pojedyncze kosztowały mnie 10zł każdy, a grupa siedmiu 36zł. Wszystko z jedną wysyłką, bodajże 19zł kurierem. To jest ~ stówka.

Koperty, papier i lak również brałem na allegro, ale na różnych aukcjach, więc przesyłka grała tu główną rolę jeśli chodzi o pieniądze, bo same artykuły to groszowe sprawy. Do 200 nie doszedłem, nie chce mi się teraz na mailu wszystkiego sprawdzać, ale całość mieściła się na bank między 150-170zł. To tylko i wyłącznie wynik moich działań. Na dobrą sprawę mogłem zrobić to samo dużo taniej, gdybym sam wyskoczył na miasto, nie angażując kurierów. No cóż, człowiek wygodny jest :)

Całość można zrobić za pare złotych, bez misiów, kupując tylko lak. Koperty można użyć normalne, lub zrobić takie małe, to dość proste, użyć następnie normalnego papieru od drukarki i wszystko. Pieniądze w tym przypadku nie grają pierwszych skrzypiec. Liczą się chęci.
  Odpowiedz
Pozwolisz, że zapożyczę ten pomysł? Ostrzegam, że jeśli tego nie zrobisz, bede zmuszony skopiować Twój patent, da Vinci :)
  Odpowiedz