Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Romantyczny prezent bez okazji
To nie jest mój patent, naprawdę. Ktoś już tutaj pytał o to, ja naprawdę nie mam nic przeciwko. Śmiało działaj :)
  Odpowiedz
Chętnie bym dopłaciła za taki prezent :)
  Odpowiedz
Eee, głupoty gadacie :D
Ja bym wolał w tej cenie ładny naszyjnik, albo pierścionek :P
Co mi po misiach na dłuższą mete, a biżuteria zostanie :)
Fajna opcja, ale na miejscu dziewczyny wolałbym coś innego :P
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
Oj Adi, Adi :) Tutaj naprawdę nie chodziło o prezent, ale nie mam siły Ci już tego tłumaczyć.
  Odpowiedz
Adrianie, własnoręcznie robiony prezent zawsze jest dużo więcej wart dla kobiety sentymentalnie. :) Jeśli dochodzi do tego jeszcze element zaskoczenia i pomysłowości, dopiero robi się przyjemnie na samą myśl o tym. :) Do tego wszystko zrobione bez okazji, te liściki z tekstami od serca, a nie wierszykami z netu. Każda dziewczyna marzy o podobnym prezencie, aby nie był taki normalny, zwyczajny, jak inne. Każda z nas chce być indywidualnie traktowana, anie standardowo. Jeśli facet ma inwencje twórczą i potrafi zadbać o kobietę, jest prawdziwym skarbem. :)
  Odpowiedz
Chyba jestem zbyt praktyczny :D
  Odpowiedz
Adi, to jest trochę głębsze. Kobiety działają bardziej podświadomie, tłumaczyłem Ci to. Faceci są nastawieni zbyt pragmatycznie do życia, dlatego nie rozumieją pewnych rzeczy.
  Odpowiedz
Wiem już co masz na myśli, teoria a praktyka, tak jak mówiłeś :)
Jeszcze troche przede mną, ale dzięki za sprostowanie!
  Odpowiedz
Pragmatycznie, to dobre słowo. :) Czasem warto spojrzeć trochę inaczej, mniej praktycznie, a za to z większym naciskiem na romantyzm. :)
  Odpowiedz
Chce zrobić coś takiego dla swojej żonki, ale troche inaczej. Kupiłem normalne koperty ecru, eleganckie i dwie kartki papieru czerpanego, ale on jest bardzo delikatny i boje sie go zgiąć. Da radę wogólę? Chce zrobić jedną i położyć jej na poduszce jak wyjdę do pracy. Modeline kupię dzisiaj.
  Odpowiedz