Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Romantyczny prezent bez okazji
Nie interesują mnie serduszka, ani nic standardowego. Jeśli będę zamawiał, na pewno wybiorę coś pod siebie, coś indywidualnego, więc myślę, że jeden projekt na trzech, na pewno odpada.
  Odpowiedz
A ja coś takiego chyba wykonam na święta :).
13 dni mnie nie będzie w Polsce bo jadę do Niemiec wiec to idealny prezent ;)
Tylko że ja bym to zrobił w wersji kalendarza adwentowego :)
Czyli każdego dnia przysyłał bym jej wskazówki gdzie ukryta jest nagroda w formie podchodów ;).
Dzień przed wyjazdem będę u niej i wszystko zmontuje ;), już teraz zabiorę się za wykonanie stempla do tego laku.
Każdego dnia dostanie małego misia z kopertą + coś na osłodę np czekoladę. pierwszego dnia oczywiście róże :).
Na 13 dni 13 miśków :)
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
Świetna idea, tylko, że wskazówki zdają się na nic, jak ona wszystkie prezenty znajdzie znajdzie w kilka dni znając życie :) Nie wytrzyma 2 tygodni, czekając spokojnie na wskazówki. Pozostaje albo naprawdę dobrze je schować, albo zaangażować kogoś w ten niecny plan.
  Odpowiedz
Mógłbym jeszcze liczyć na Twoją pomoc z napisaniem kilku słów da Vinci?
  Odpowiedz
Jasne, ale od tego mamy ten wątek ;)
http://odjechani.com.pl/Thread-Mi%C5%82o...%C5%9Bciki
  Odpowiedz
No właśnie, szukałem tego wątku, a to ja jestem autorem po przeniesieniu i to mnie zmyliło. Przepraszam.
  Odpowiedz
może pogadam z jej bratem :) za paczke fajek zrobi wszystko :D
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
To daj mu drugą, żeby się nie wygadał :) To ważne, zadbaj o wszystko, bo jeden błąd i czar myka.
  Odpowiedz
Też kombinuje coś większego, ale na razie cichosza :D
Nie chce zapeszać.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
Chętnie wypożyczę jednego z panów.
  Odpowiedz