Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rower - sposób na nudę?
#1
Lubicie przejechać się dwukołowcem, może uprawiacie amatorsko kolarstwo?

Jest wiosna, dobry czas by ruszyć na rowerze przed siebie.

Zapraszam do udzielania się w wątku. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Pewnie że tak,poczucie świeżości i wiaterku na skórze
  Odpowiedz
#3
Jeździsz?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Jeździłem bardzo aktywnie przez pewien okres, dopóki mój rower się nie ro***. Teraz mam pustkę, a czasami naprawdę mam chęć pojechać sobie w piździet daleko. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
Ostatnio jeździłem intensywnie rowerem gdzieś w 1 i 2 klasie podstawówki i nie traktowałem tego jako sportu czy hobby, po prostu lubiłem sobie pojeździć. Teraz już praktycznie nie jeżdżę rowerem, choć rozważam w przyszłości jego ponowny zakup i dołączenie do niego jakiegoś sinika elektrycznego. Wtedy mógłby mi w niektórych przypadkach zastąpić komunikację miejską.
  Odpowiedz
#6
amb, nie lepiej jakiś tańszy używany skuter?

Czy chodzi również o rozmiar pojazdu?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
(29.05.2017, 21:27)Paweł napisał(a): Czy chodzi również o rozmiar pojazdu?
Chodzi o koszty utrzymania, koszty napraw, które się niskie w przypadku pojazdów elektrycznych, bo tam mniej może się popsuć no i o rozmiary też. Poza tym jak bateria się wyczerpie, to mogę nadal z czegoś takiego korzystać jak ze zwykłego roweru.
  Odpowiedz
#8
Nie tylko nudę ale jeszcze na kondycję i sposobność spotkania z paczką znajomych :). Ogółem fajne jest to że można cisnąć zarówno jakieś spokojne wyjścia typu 15km jak i zrobić już mini trasy rzędu 60-100 kilometrów.


____________
[CIACH!]
  Odpowiedz
#9
Rower najlepszy
  Odpowiedz
#10
Dlaczego tak uważasz?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości