Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rozbójnik Alibaba feat. Borixon - Magnes
#1


Klip do singla Magnes - Rozbójnika Alibaby i Borixona pojawił się premierowo w niedzielę 29 września.

Utwór "Magnes" Rozbójnika Alibaby i Borixona to obok W Sieci,jest drugim singlem z płyty Bal Maturalny. Teledysk jest refleksyjną opowieścią o związku, miłości, rozczarowaniu i zdradzie z Warszawą w tle.

Co sądzicie o tym kawałku?? Mnie osobiście bardzo się spodobał, przede wszystkim dlatego, że ma ciekawy tekst z przesłaniem a także miły dla ucha beat.
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#2
Po pierwszym usłyszeniu tego teledysku, wpadło mi do ucha.Bardzo fajna i rytmiczna piosenka, chociaż nie słucham Hip Hopu ale ta piosenka jest inna.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#3
Świetny utwór :) dostrzegł ktoś jeszcze delikatne podobieństwo do sokoła?
  Odpowiedz
#4
Zawsze mi się podobały kawałki Alibaby m.in. ze względu na świetne teledyski ;)

Koniak, jasne, jest podobieństwo :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Ma coś w sobie ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości