Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Różowa koszulka dla faceta
#1
Moda w naszym kraju jest bardzo wszechstronna, a jej kierunki czasami niezrozumiałe dla wielu "basic'owych" mężczyzn. Co sądzicie o różowych koszulkach u mężczyzn? Czy te podniesione kołnierzyki nie trącą czasami tandetą? A może to bezwzględnie modny trend?

[Obrazek: r__owe_polo_facet_odjechani-1352059039.jpg]
  Odpowiedz
#2
Jak dla mnie - kompletnie nie mój styl, po prostu nie podoba mi się to (mówię o kołnierzu).
Ani to ładne, ani wygodne - zdecydowanie jestem na nie. Czy jest na to jakiś trend? Szczerze
nie mam pojęcia, nie jestem na bieżąco z modą, pewnie jakaś kobieta odpowie na to pytanie
sam jestem tego ciekaw, ale wydaje mi się że nie jest to często spotykane.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Kołnierzyk?! Czemu nie, ale róż no cóż... źle się kojarzy. Faktycznie coraz więcej widzę facetów w różowych koszulkach, ale jak już wspomniałem źle mi się to kojarzy i nie muszę mówić z czym. Chciałbym jednak poznać opinie Pań!
  Odpowiedz
#4
Co do kołnierzyka to nie mam w ogóle zastrzeżeń. Kolor koszulki hmm... różowy jak wiadomo kojarzy się z kobietą, z czymś damskim i nie do końca męsko jest taka osoba przeze mnie postrzegana ale czemu nie, chętnie bym sobie kupił taką koszulkę.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
"Róż demonstruje wojowniczą męskość. Ogłasza: Jestem tak męski, że stać mnie na sugestię, byś to zakwestionował, co z kolei pozwoli mi na nowo wykazać swoją męskość, reagując przemocą wobec ciebie".
("Niewidoczni Akademicy", Terry Pratchett)

Jeden z moich ulubionych tekstów z Pratchetta. ;) Nie, nie widzę nic złego w męskich różowych koszulkach czy innych częściach garderoby. Kolor jak każdy inny. Co właściwie takiego jest w tym różowym, że utarło się, że on jest typowo kobiecy? Czemu nie na przykład ciepły brąz z beżem łamany pomarańczą z delikatnym odcieniem zielononiebieskiej patyny miedzianej? :P

Ale podniesiony kołnierzyk rzeczywiście jest trochę tandetny, szczególnie w upalny dzień. ;)
  Odpowiedz
#6
Nie preferują koszul/ek/ z kołnierzykiem, wolę zwykły T-Shirt :)

Co do koloru to mi to obojętne, jeszcze kilka lat temu żaden mężczyzna nie wyszedł by na ulice w koszulce koloru różowego, teraz wszystko idzie do przodu i trendy się zmieniają...
  Odpowiedz
#7
Już szybciej był ubrał koszulkę z kołnierzykiem niż koszulkę różową :).
  Odpowiedz
#8
A ja chodzę i nie narzekam ;) Krewetkowe, czy różowe, może nie leżą na szczycie mojego gustu, ale są bardzo dobrze odbierane przez kobiety. Ogólnie nie czuję się źle w takiej garderobie.
Nie chodzę tak po domu i nie kupuję dresów na trening w tym kolorze :D Koszula na spotkanie, czy na miasto jednak, jak najbardziej ;)
  Odpowiedz
#9
Oj, jak bardzo mi się podobają faceci w różowych koszulkach ;)

Może kołnierzyk to nie jest szczyt moich modowych preferencji, ale ten róż w połączeniu z piękną buźką - miodzio i wcale nie wydaje mi się to jakieś gejowskie, czy zniewieściałe.
  Odpowiedz
#10
Wolałbym się zabić własną pięścią niż w czymś takim wyjść na miasto. Te wszystkie róże, turkusy i inne takie po prostu są niemęskoosobowe. Jeśli jesteś metroseksualny albo masz mentalność hipstera, to sobie noś coś takiego, ale na Boga nie mieszaj w to pojęcia męskości.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości