Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rozprawka na język polski
#1
Witam wszystkich.:)
Czy jest ktoś na forum z dobrym sercem i napisałby mi rozprawkę na temat:
Środowisko wpływa na samopoczucie człowieka?
Rozprawka ma zająć średnio 1 stronę kartki A4.
Pomóżcie, bo ja z pisania rozprawek jestem cienki bolek.:P
Jutro muszę już oddać tę pracę.
Jak ktoś jest chętny, to napiszcie od razu pod tematem, że chcecie napisać.
  Odpowiedz
#2
No nie przesadzaj... temat banalny i nie ma tutaj co mówić, że się jest cienkim...
Rozprawka - na wstępie stawiasz tezę, że jesteś przekonany lub hipotezę przypuszczasz i próbujesz to udowodnić w przykładach lub zaprzeczyć.
Następnie rozwijasz swoją wypowiedź; środowisko czyli pogoda, temperatura, być może ludzie otaczający nas itd. itd.
Przykładów jest mnóstwo i za pewne wyjdzie Ci więcej niż strona A4.
Następnie podsumowanie tego co napisałeś i rozprawka gotowa.
Zbierz sobie przykłady, a rozwinięcie ich jak i cała rozprawka zajmie Ci kilkanaście min.
Powodzenia.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Język Angielski -email era9889 2 2 185 06.10.2013, 10:49
Ostatni post: era9889
  Rozprawka zawpork 5 3 066 25.04.2013, 22:18
Ostatni post: zawpork
  Język niemiecki - pytania i odpowiedzi. Devil 2 5 585 15.09.2012, 15:29
Ostatni post: Arkada
  Egzamin gimnazjalny 2012 część humanistyczna język polski - odpowiedzi Szymon 0 2 568 25.04.2012, 13:23
Ostatni post: Szymon
  Angielski - rozprawka wady i zalety pracy nauczyciela. corny93 2 6 629 11.11.2011, 00:03
Ostatni post: corny93

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości