Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rysiek z Klanu wraca do gry
#1
Nie mogłem się przestać śmiać. Nie powiem może materiał nie jest na wysokim poziomie ale czego się nie robi żeby pomóc zwierzętom :D





Czy ta reklama przekonuje Was do pomocy czworonogom ? :D
  Odpowiedz
#2
Jest zabawna, ale czy przekonuje? Chodzi o rozgłos, więc im się udało. Nie do końca jestem przekonany, bo osobiście wolałbym 1% przekazać na człowieka, chociaż rozumiem inicjatywę. Zwierzęta też mają swoje uczucia, a sporo ludzi traktuje je jak przedmioty, to też trzeba z tym coś zrobić.

Co do poprzedniej wypowiedzi, to nie rozumiem. Może i było, ale chyba nie na tym forum.
  Odpowiedz
#3
No prze! Co za filmik! nie mam słów :) Fajnego psa mieli :D
  Odpowiedz
#4
Liczy się inicjatywa ale swoją drogą filmik jest kozak ;D
  Odpowiedz
#5
Assassin-X napisał(a):Czy ta reklama przekonuje Was do pomocy czworonogom ?
Na pewno zwraca uwagę. O to chodzi w tej reklamie. To sposób na przekaz.
Jak byś napisał "nie bij psa", nikt by na to nie zwrócił uwagi, ale taki filmik, sam zobacz.
Nie pierwszy pewnie polecasz go na forum. Na wielu stronach o tym mówią.
Własnie dlatego, że jest to w takiej formie przekazu.
  Odpowiedz
#6
Niezły filmik!
  Odpowiedz
#7
Dla mnie ten filmik jest kiepski. Nic w nim takiego wspaniałego nie ma.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości