Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Samotna trzydziestolatka
Swordancer, to bardzo miłe, dziękuje.
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu

[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
Czyli teraz już nie samotna trzydziestka Haha A tak w ogóle to zabawnie to brzmi, "samotna trzydziestka", oby nie znalazła tego wątku, bo jeszcze ugryzie i co będzie. Haha  Fochy chodzą po kobietach. :diabel
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Do momentu, aż ktoś nie zacznie pisać wątków o konstrukcjach strunobetonowych to jestem bezpieczny na tym forum i raczej tu nie zajrzy. :diabel

Odpowiedz
Też mam 30 lat i jestem samotna, i nawet zawsze byłam. Nie wiem, czy aż tak trzeba byłoby bać się mnie z tego powodu, ale w sumie może... Najwyraźniej życie faktycznie jest jak rozmowa kwalifikacyjna - ciągle i wszędzie wymaga doświadczenia.
  Odpowiedz
Zajrzała?! :diabel
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Jarus, na szczęście nie. Haha
Daria, nie bierz tego do siebie. 30 lat, to jeszcze młody wiek, obecne czasy już takie są, ludzie potrzebują sporo czasu zanim staną na stabilnym gruncie i będą mogli zająć się sobą. Prawda jest teraz taka, że młodzi ludzie w związku długo się nie utrzymują, a niektórzy pozostają samotni, aby realizować swoje cele przez co nieco "rdzewieją", ale przyjdzie pora, byle nie rdzewieć do przesady. 

Dzisiaj w dobie internetu, gier komputerowych itd, blogów, rodzi się sporo samotników, grunt to nie ugrzęznąć w tym. Wszystko to sprzyja rozwoju introwersji w społeczeństwie. ;)
  Odpowiedz
Widzę, że temat zaczyna się rozkręcać... Hehe dodam ze swojej strony, że samotność doskwiera nie tylko singlom.
Nie tylko oni mają na to monopol. Tak jak pisał Sword poniżej (zacytuję)
(11.04.2015, 01:34)Swordancer napisał(a): Dzisiaj w dobie internetu, gier komputerowych itd, blogów, rodzi się sporo samotników, grunt to nie ugrzęznąć w tym.  Wszystko to sprzyja rozwoju introwersji w społeczeństwie. ;)
W dobie internetu, nowych technologii itp ludzie nie nawiązują głębokich relacji między sobą.
Co jest podstawą poczucia że ktoś jest blisko, interesuje się, wspiera potrafi wysłuchać nie wtrąca się w połowie zdania gdy mówimy o uczuciach, problemach i troskach. Introwersji można się oduczyć w jakimś stopniu. Ale myślę, że człowiek z tym się rodzi bo albo jesteś ekstrawertykiem albo intro... Wiele zależy kogo spotkasz na swojej drodze. Uff. Mógłbym tak pisać i pisać.
P.S.
Tak tak ja też mam 31 wiosen na karku i jestem singlem.
  Odpowiedz
Baron, umów się z Darią na randkę. Haha
  Odpowiedz
Wątek rozpoczyna drugie życie, dobrze.

Odpowiedz
(11.04.2015, 10:31)Swordancer napisał(a): Baron, umów się z Darią na randkę. Haha
Ty już tylko o jednym :P:P

Daria skąd jesteś??? Serce Haha
eeee kurde pewnie za daleko.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości