Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Samotne pieszczoty - robicie to?
#1
Kobietki, faceci mają taki temacik: Czy się masturbujesz?

A my co, zostajemy obojętne na nasze doznania? A więc ja, gdy nie ma mojego chłopaka, bawię się tzw. myszką od komputera. Wtajemniczeni wiedzą, o co kaman, a dzieciakom stop! Macie swoje zabawki erotyczne? Co te dziewczynki są takie wstydliwe.
  Odpowiedz
#2
(29.01.2012, 17:13)Karolina90 napisał(a): co te dziewczynki są takie wstydliwe.

No cóż taka nasza uroda :D

W sumie powiem że nie mam swojej zabawki erotycznej jak i nie robiłam samotnych pieszczot. Kiedyś moze nadejdzie ten czas ale jak na razie radze sobie bez tego :D
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#3
Paulina napisał(a):W sumie powiem że nie mam swojej zabawki erotycznej...

Planujemy takie zakupić , ale to będzie osobny wątek.
  Odpowiedz
#4
(04.02.2012, 21:36)Karolina90 napisał(a): Planujemy takie zakupić , ale to będzie osobny wątek.

No to czemu nie :P Zawsze można zobaczyć co by tu kupić :P
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#5
Jak będę stara i nie zdolna wczołgać się na partnera albo po niego :D to pewnie zacznę Haha
Ale zabawki można pooglądać :D niektóre są bardzo zabawne :D
  Odpowiedz
#6
Napisałabym coś ale się wstydzę ;pp jak jest jakaś dziewczyna która odpowie mi na kilka pytań to niech mi napisze wiadomość : ))
  Odpowiedz
#7
Ja codziennie się sama bawię i nie mam żadnych pomagaczy oprócz marchewki.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości