Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Seks grupowy
Ostatnio w szkole słyszałam że kilku moich kolegów i koleżanek planuje zorganizować sobie zabawę w tzw. Seks grupowy - lecz bardziej wychodziło to na petting. Rozmawiałam z chłopakiem na ten temat , jeżeli mielibyśmy okazję to chcielibyśmy spróbować, co wy myślicie czy to jest bezpieczne ? Może posiadacie jakieś doświadczenia w tym kierunku.
  Odpowiedz
Seks grupowy? hm.. czego to się w życiu nie robiło. Osobiście chyba bym się nie zdecydował,
(zależy w ile osób a dokładniej z iloma kobietami) ale jeśli macie taką ochotę nie neguje tego.
Osobiście za takimi grupowymi akcjami nie jestem, wolę być ze swoją dziewczyną ale naprawdę
podziwiam Wasze otwarcie na świat.

Pozdro ...
  Odpowiedz
Doświadczeń nie posiadam. Jak użytkownik wyżej też bym się nie zdecydował na takie coś.
Pamiętamy że wszystko może zawieść("Zabezpieczenia").

Ja nie zgodził bym się na takie coś.
Jak tylko Sex to tylko z ukochaną osobą.(Zaufanie 100%)

:)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
Zależy czy seks z wymianą partnerów czy bez, jeśli z wymianą partnerów to powinny być osoby zaufane i najlepiej takie które znacie.
Jakieś tam doświadczenie mam w tej dziedzinie ale nie chcę się tym chwalić, mogę jedynie napisać na co zwracać uwagę i czego nie powinno się robić.
Jeśli seks grupowy to tylko z osobami zaufanymi, pewnymi i takimi które znacie (nie dzieciaki z klasy które dopiero zaczynają przygodę z seksem)
warto też nie przesadzać z alkoholem, łatwo wtedy o różne wypadki i "wpadki".
Jeśli będziesz mieć więcej pytań, pisz śmiało.
  Odpowiedz
Fajnie to może wygladać pobawić się można w końcu jesteśmy dorosłymi licealistami. A więc po rozmowie z moich chłopakiem wchodzi w grę tylko para która także jest razem i wspólna zabawa bez penetracji i mieszania par. Jeżeli się pokusimy to tylko ma być odrobinka zabawy :)

Nigdy bym się nie zgodziła na wymianę z obcym facetem, nie wiadomo co w sobie nosi do tego muszą być osoby w 100 % zaufane. Dziecinada odpada.
  Odpowiedz
Jak zauważyłem zawsze większe opory przed sex-em grupowym mają mężczyźni, dlatego iż boją się, po pierwsze że inny facet może go zaskoczyć wielkością swojego penisa,po drugie boją się aby przy wymianie partnerek inny mężczyzna bardziej nie dogodził jego partnerce i w związku z tym będzie ona miała inne zapatrywanie na sex z innym mężczyzną. Natomiast kobiety bardziej skłonne są uczestniczyć w sex-ie grupowym do pewnego momentu bez wymiany partnera. Jednak gdy poczują dotyk innego mężczyzny nawet w czasie zaspokajania ze swoim partnerem wówczas doznają niesamowitego podniecenia i są gotowe uczynić wszystko aby tegoż innego partnera zaakceptować i pozwolić mu a nawet marzą o tym aby ją posiadł.
  Odpowiedz
Przyznam się bez bicia. ;)
Zdarzyło się raz dawno temu, gdy byłem jeszcze kawalerem, młody i zdolny do zaspokojenia dwóch kobiet (trójkąt dwie + jeden).
Wstępna zabawa w trójkącie, gdy przyszło co do czego to nie zgodziły się na bzykanie przemiennie tylko najpierw jedna potem druga.
Po całym zajściu miałem trochę mieszane uczucia i już nigdy więcej tego nie ćwiczyłem.
O orgiach w układzie 2 + 2 lub 5 + 5 nigdy nie myślałem i nie marzyłem.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz