Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Seks przed ślubem?
[Obrazek: 1327531123_by_perez175_500-1327599954.jpg]

Jak to było u was , co mówili wasi rodzice ? Jak wy to widzicie w dzisiejszych czasach, a jak w czasach odległych z opowiadań waszych dziadków.
  Odpowiedz
Ha ha ha ale mnie rozśmieszyłeś w tych czasach brak seksu przed ślubem to chyba jakiś żart. A jak mi ktoś powie że tak ma , to go przeproszę ale nie uwierzę... przecież seks z głową to piękna książka.

hm... Rumiany
  Odpowiedz
Autorze wątku co masz na myśli??? - Seks z chętną do podpisania "certyfikatu" ślubnego, seks przed zapoznaniem tej "chętnej" czy doświadczenia przedmałżeńskie obu stron? ? ? ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Sex przed ślubem jak najbardziej. Sex jest elementem miłości, związku i nie wyobrażam sobie ślubu bez wzajemnego cielesnego poznania się z każdej lub z większości stron. A co jeśli po ślubie okaże się, że ona tam ma ptaka? :D Według mnie to już nie te czasy. Pomijam oczywiście kwestie stanowiska Kościoła, który ma odmienne zdanie na ten temat, co nie oznacza, że to potępiam. Mam po prostu inne zdanie.
  Odpowiedz
Jestem za sprawdzeniem się "narzeczonych" w akcji ale dalej nie wiem czy chodzi o sprawdzenie "samych siebie" czy też o doświadczenia z innymi partnerami.
Nie chwaląc się, miałem "inne" partnerki. Moja wybranka (ślubna - 37 lat temu) zakosztowała pierwszych przyjemności ze mną 3 dni przed ślubem. Nigdy tego nie zapomnę.
Jak było??? Słodka tajemnica - CUDOWNIE!!!! :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
(29.01.2012, 17:16)Karolina90 napisał(a): Ha ha ha ale mnie rozśmieszyłeś w tych czasach brak seksu przed ślubem to chyba jakiś żart.

w tych czasach jak to mówią " pierw trzeba się sprawdzić w wyrku a potem myśleć co dalej " Bo jeśli sex nie będzie miał żadnego sensu miedzy parą ......to wiadomo co dalej ;p
  Odpowiedz