Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Seks za pieniądze.
A więc tak. Pytanie jest skierowane w głównej mierze do Pań, ale Panowie również mogą się w tej kwestii wypowiedzieć (np. co o takiej kobiecie byście później sądzili). Przedstawię wam przykładową sytuację:

Drogie Panie, Podchodzi do was przystojny mężczyzna i mówi wprost, że mu się podobacie, po czym proponuje dajmy na to 5tys. zł za seks z wami. Moje pytanie brzmi: Jak byście zareagowały i co najważniejsze czy byście się zgodziły? To, że później byście się zastanawiały i myślały to jest dla mnie jasne. W końcu 5 tysięcy zł za seks kilku/kilkunasto/kilukdziesięcio (niepotrzebne skreśl) minutowy to dosyć duża cena.
  Odpowiedz
Jestem kobietą.
Do ruchania są lale, a kobiety do życia.
Już raz to pisałam i zdania nie zmienię.

Wolę iść pod most niż oddać się za pieniądze.
  Odpowiedz
Nie wiem gdzie to pisałaś, bo tego nie czytałem. Dzięki za opinię pierwszej odważnej kobiety, która nie boi się powiedzieć wprost co o tym myśli, a może są dziewczyny, które uważają inaczej, mają inne zdanie na ten temat? No i drodzy Panowie, tu również ukłon w waszą stronę. Co wy sądzicie o takich kobietach? Kobieta uprawiająca seks za darmo to dzi*wka, a kobieta która uprawia seks z przypadkowymi partnerami, bądź for fun to...?
  Odpowiedz
Trzeba znać swoją wartość. Jeśli kto ceni się na 5 tysięcy złotych to proszę bardzo. Ja się na coś takiego nie piszę, bo nie jestem na sprzedaż. Czułabym obrzydzenie sama do siebie. Nie wiem jak można coś takiego robić...
  Odpowiedz
Realia są różne, moim zdaniem jest cała masa kobiet, które zrobią to za kasę nie parając się najstarszym zawodem, gdy zobaczą plik pieniędzy, nawet mając stałego partnera. Wyobraźcie sobie taką sytuację, przystojny śmiały facet podchodzi do obcej kobiety na ulicy, ma gadane, jest zadbany, zabawny, trochę się droczy w rozmowie. Później składa niemoralną propozycję. Myślicie że większość się nie zgodzi?!

Seks za pieniądze to powód, a prawda jest taka, że facet z ładną kobietą zrobi to za darmo, również mając już partnerkę. Kobieta ma maleńkie szanse trafić na faceta z zasadami, facet, myślę ma ten sam problem. Tak ustawiła człowieka natura, dużo osób postrzega seks z atrakcyjnym partnerem za priorytet, im zawyża to samoocenę, nawet nie trzeba do tego pieniędzy. Seks jest często dla nich nieznaczący (mowa o ludziach w związkach), niektórzy po tym nawet nie mają wyrzutów sumienia, bo tłumaczą sobie, że to nic nie znaczy.

Nie do końca jest tak, że kobieta pójdzie z kimś tylko za pieniądze. Nawet w takiej sytuacji znaczący wpływ ma dialog i mowa ciała, mówiąc jednym słowem "podryw".
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Polecam obejrzeć filmik i poczytać komentarze...

Odpowiedz
Swojego czasu mialem dość aktywne życie towarzyskie i poznawałem masę kobiet. Jasne, że niektóre sprzedałyby się od razu, ale to wina patologii, wychowania, lekkiego podejścia do życia. Dużo zależy do jakiej grupy kobiet uderzymy. Jeśli mowa o tych "normalnych",a nie wyjęty spod prawa lasek blokersów, które potrafią pluć na 10 metrów, to w miarę ciśnienia w rurach lepiej podejść i zagadać, mówiąc krótko - poderwać niewiastę, niż zaoferować bezpośrednio wynagrodzenie za sex. Szanująca się panna nie sprzeda się mężczyźnie, nawet jeśli będzie się jej podobał. Kobieta ma za dużo do stracenia, zbyt wiele konsekwencji, do tego wpajane od dzieciństwa wartości, które wpływają na psychikę. Czynnikiem, który sprzyja poddaniu się przez dziewczęta jest wcześniej już wspomniana patologia, zle wartości wyniesione z domu, problemy rodzinne, brak perspektyw na życie...

Czasy jednak idą naprzód, studia w wielkim mieście, nikt nikogo nie zna, anonimowe sąsiedztwo, brak pieniędzy... Nie ma barier. Pozostaje tylko już kwestia wychowania, otoczenia w którym się dorastalo, jakie wartości się wyciągnęło.
  Odpowiedz
Duży wkład mają te "jeb***te" seriale, gdzie tylko zdradzają się, wymieniają partnerami i w ogóle ciągle jest jakaś kaszanka. Kobiecie wychowanej na takim syfie wydaje się, że to wszystko jest normalne, że nie ma w tym nic złego. Każda chce zabłysnąć, wydaje im się, że sex z fajnym facetem, a raczej takim, który sprawia takie wrażenie jest w porządku. Co gorsza jeszcze więcej uważa, że "zabawa" za pieniądze, to już w ogóle jest czad, moc i w ogóle. Lekkomyślność prowadzi do patologii, a później ludzie traktują się jak przedmioty. Ogólnie temat rzeka, nic tylko ślepo wierzyć, że Twoja kobieta taka nie jest, niestety, to często kwestia sytuacji, tej pechowej sytuacji. Zbyt wiele kobiet traktuje swoje ***** jak trofeum, jakoś nagrodę, bądź walutę i oczywiście żadna się do takich praktyk nie przyzna, no może jest kilka wyjątków.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Jeśli kobieta nie zna swojej wartości to pójdą za kasą jak pies za kiełbasą. Pozostaje jeszcze problem chorób wenerycznych
  Odpowiedz
Ode mnie dostałby w twarz taki facet. Gdyby zaprosił na kawę to co innego, ale tak wprost proponowanie pieniędzy sugeruje "wiem,  że nie masz wartości, więc trzymaj kasę, zdziro"
  Odpowiedz