Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Seks za pieniądze.
Obrażasz tutaj całą płeć męską. Istnieją także faceci którzy nie mają papkę z mózgu. Pamiętaj o tym. ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Hmmm na 100% powiedziałabym temu zacnemu Panu żeby poszukał sobie bardziej bezpruderyjnej kobiety :) ja sie cenie i seks za pieniadze odpada wole to robić z kimś kogo kocham i kto kocha mnie.
  Odpowiedz
Dlaczego kobieta ma się "sprzedawać" za pieniądze, a mężczyzna nie? Dlaczego seksualność kobiety jest bardziej tematem tabu? Oczywiście bym tego nie zrobiła, ale nie mi oceniać inne osoby.
  Odpowiedz
(09.04.2017, 11:31)ironova napisał(a): Dlaczego kobieta ma się "sprzedawać" za pieniądze, a mężczyzna nie? Dlaczego seksualność kobiety jest bardziej tematem tabu? Oczywiście bym tego nie zrobiła, ale nie mi oceniać inne osoby.

Ma się sprzedawać? Ktoś jej każe? :P
Moim zdaniem to dlatego, że z reguły mężczyzna jest bardziej skłonny do skorzystania z usług takiej pani ni jeżeli na odwrót.  Co do tabu powoli ta granica zaczyna się zacierać, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odpowiedz
(09.04.2017, 11:39)Nieśmiertelny napisał(a): Ma się sprzedawać? Ktoś jej karze? [Obrazek: jezyk.gif]
Oj, a ja miałam kiedyś w zwyczaju czepianie się słówek. :D Chodzi mi o założenie.
(09.04.2017, 11:39)Nieśmiertelny napisał(a): Moim zdaniem to dlatego, że z reguły mężczyzna jest bardziej skłonny do skorzystania z usług takiej pani ni jeżeli na odwrót.
To się wiąże ze stereotypami właśnie. Bo kobiecie nie wypada korzystać z takich usług, bo to oznacza, że jest prostytutką. Moim zdaniem zarówno osoba, która kupuje seks i osoba, która sprzedaje seks, są na tym samym poziomie.
  Odpowiedz
To coś jak symbioza - Kobieta ma kase, mężczyzna seks (i na odwrót). Co do poziomu tych osób - Myślę podobnie jak ty. To jak złodziej i jego pomocnik. :D Nie mówi się tylko o złodzieju, tylko o dwóch osobach, które dopuściły się rabunku :).

Odpowiedz
Nie wiem czy to było pokłosie tego filmiku, ale kiedyś podszedł do mnie facet i zaproponował 7k. Najpierw wybuchnęłam śmiechem, odmówiłam, ale cała drogę się oglądałam czy za mną nie idzie. Może Marriott to dom schadzek? Albo facet testował czy w Polsce też łatwo taki eksperyment przeprowadzić.
Szacunek szacunkiem, ale to jest zwyczajnie podejrzane, kiedy ktoś na ulicy proponuje Ci takie pieniądze. Przecież stać na prostytutki z wyższej półki, ale tu chyba chodzi o posiadanie władzy nad drugą osobą i to jest dość creepy.
  Odpowiedz