Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Słodkie słówka - złudzenie szczerości?
Buhaj991 napisał(a):Nie jestem jak inni i nie chce takim być.
Nie zrozum mnie źle, ale pisałam już o tym wcześniej - każdy chciałby myśleć, że jest nieprzeciętny, że to właśnie on jest wyjątkowy, inny niż cała reszta. I każdy może tak o sobie napisać, ale samego siebie nie da się ocenić obiektywnie.

Buhaj991 napisał(a):To co powiem może wydać się dziwne i kompletnie niejasne, ale moim celem jest właśnie ta "inność"
Albo jest się innym (w znaczeniu: wyjątkowym), albo nie, tego nie da się nauczyć, ani wypracować, bo wtedy to będzie sztuczne i pretensjonalne.

Jeszcze co do tych oczu... Gdyby prawdę można było wyczytać z oczu, wszelkie kłamstwo straciłoby sens i rację bytu, ależ byłoby pięknie na świecie...! ;)

adam-as napisał(a):Swoją drogą mamy tu akceptowalny paradoks. Nie uważacie?
Sztuka kompromisu. ;)

adam-as napisał(a):Piękna wypowiedź z dozą - pozornego zrozumienia?
Nie, nie pozornego, naprawdę. Głupio byłoby udawać, że facet wcale nie ogląda się za kobietami na ulicy albo siedząc przy piwie nie komentuje z kumplami wdzięków ponętnej barmanki. Póki nie robi tego przy mnie albo na tyle dyskretnie, że tego nie zauważę, jest ok. Nie twierdzę, że ten fakt mnie nie wkurza, ale jest to jedna z tych rzeczy, których nie dam rady zmienić, więc muszę się z tym pogodzić i jakoś z tym żyć. ;) Zresztą, Panowie, bądźmy szczerzy - kobiety może nie są do takiego stopnia wzrokowcami jak mężczyźni, ale też lubią zawiesić oko na przystojnym sąsiedzie, powzdychać do amanta filmowego, czy poplotkować w swoim gronie o męskich tyłeczkach. ;)
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości