Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Snapchat
#1
Używa ktoś z was może snapchata?
Snapchat jest to aplikacja która pozwala wysyłać zdjęcia – nic nadzwyczajnego co? Lecz owe zdjęcia są dostępne tylko kilka sekund (do 10), a potem znikają… chyba, że ktoś zrobi screenshota. Lecz autor aplikacji się przed tym zabezpieczył i robiąc screena, do autora snapa jest wysyłana informacja o zrobieniu. Więc sprawca może zacząć bać się wychodzić z domu.
Mój nick to: sylwek150c

Możecie zaprosić ;)
[Obrazek: snapchat222-450x391.jpg]
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#2
Nie wiem czy tylko ja mam takie zdanie o tej aplikacji, ale uważam że to zabawka dla młodego pokolenia.
Dla tych uzależnionych od FB, tych którzy kochają dzielić się swoją twarzą w internecie.
Bo zauważam uzależnienie od robienia sobie zdjęć. Czasem wydaje mi się, że ludzie robią to z kompleksów. Akurat o FB tutaj mówię.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Mylisz się, snapchat dobrze wykorzystany może być kombajnem do pieniążków. W Polsce monetyzjacja "snapów" jest jeszcze mało popularna, ale m.in. mi się udało.
Dodatkowo większość "ładnych" snapów, wcale nie jest związana z twarzą ich autorów. Fotografują oni przyrodę, otoczenie. Doskonałym przykładem jest gutkagutka - możesz sobie zaprosić i zobaczyć.
Mystory na snapchacie to takie nowe, lepsze fanpage na facebooku. Wykorzystuje to już masa firm. M.in qpony - też możesz zaprosić i zobaczyć.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#4
Zdjęcia ze snapchat'a widziałem tylko na FB, gdzie zazwyczaj z tych zdjęć robi się bekę.
Przedstawiają ludzi czasem w nieco dwuznacznych sytuacjach, i założę się że większość osób kojarzy tę aplikację właśnie z fotografowania siebie. Jak sam piszesz zdjęcie jest aktywne tylko przez 10 sekund, to nie widzę sensu fotografowania przyrody.
Dobra, ona zrobi to zdjęcie, a osoby które ją obserwują widzą to tylko przez te 10s? Dalej nie widzę sensu, ale jak ludzie lubią takie zdjęcia, a autorzy na tym jeszcze zarabiają to nie mam nic do tego. Osobiście nie mam czasu na obserwowanie czegoś takiego i brania w tym udziału.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#5
Nie sorry, ale ja padłem. Jeszcze wątki w których promujesz swoje wpisy wytrzymam. Ale to przesada aby u nas szukać osób które wykorzystasz do zarobku. Jeszcze wczoraj o tym pisaliśmy... Jeszcze na chama w tym wątku napisałeś o monetyzaci...

Cytat:Mylisz się, snapchat dobrze wykorzystany może być kombajnem do pieniążków. W Polsce monetyzjacja "snapów" jest jeszcze mało popularna, ale m.in. mi się udało.


Jeszcze specjalnie wstawię screena abyś nie zyskał dodatkowych odsłon.
[Obrazek: NqdAr28.png]


PS. Pamiętam że miałeś zmienić wątek o "cudownej" wodzie.
  Odpowiedz
#6
No i Sylwester zgaszony :D
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Ty w ogóle Psycho myślisz? Miałem napisać o snapchacie i nie wstawić nawet swojego nicku? To tak jak byś napisał o instagramie i zapytał sie kto ma INSTAGRAma bo chcesz ich zaobserwować. Wtedy naturalnie byś wstawił swojego.
Dzisiaj monetyzuje sie wszystko, nawet zużyte chusteczki. Wiec wyluzuj i nie spam.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#8
Tak już offtopując to generalnie mam straszną bekę z tego Twojego bloga. Zachowujesz się niczym Kominek (choć bardzo go lubię)
piszesz informacje z ***** (skąd niby masz wiedzieć ile osób widzi Twoje snapy? To że ktoś Cię dodał nie oznacza
że ogląda Twoje story), piszesz że blog to Twoja praca a przeglądając kilka najnowszych wpisów nie widzę pod nimi żadnej,
powtarzam żadnej aktywności. Społeczności? Tylko Instagram (2,100 obserwujących) daje radę, Facebook (340 polubień),
Twitter (33 obserwujące osoby). Piszesz współpraca, tylko nie zauważyłem z iloma to firmami współpracowałeś ale nie ważne.
Przeczytałem nawet kilka Twoich wpisów na blogu i powiem szczerze (nie jestem ani polonistą ani specjalistą) że nie jest to
bardzo wysoki poziom, posty są krótkie zazwyczaj nic nie wnoszące do mojego życia po przeczytaniu - takie gadanie o niczym.

To takie moje spostrzeżenia, oczywiście możesz je zlać ciepłym moczem (ja bym tak zrobił), ale pomyśl czy aby trochę nie
za bardzo gwiazdorzysz i przeceniasz potęgę swojego miejsca w internecie. No, to już wszystko co chciałem od dawna
napisać i wreszcie napisałem. Jupi!

Co do snapa, traktuję go tylko i wyłącznie jako zabawę ze znajomymi i myślę że głównie do tego się nadaje - ot taka rozrywka.
Nie widzę sensu tworzenia na nim reklam - właśnie dla tego jest on tak popularny, bo nie ma w nim reklam, zbędnych bajerów,
statystyk i innych pierdół. Jesteśmy my, nasi znajomy i aparat. Robimy zdjęcie wysyłamy do znajomych, oni odpowiadają
swoim zdjęciem i jest fajnie. Tyle.

s.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#9
Fanpage został usunięty za złamanie regulaminu facebooka, mam nowego.
Co do społeczności snapchata:
[Obrazek: Asww2xv.jpg]
Dzisiaj wyszedł ranking polskich użytkowników tego cuda, zajmuję tam 43 miejsce.
I piszę ile osób mnie obserwuje, a nie ile dodało. Bo tego niestety nie da się policzyć.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#10
Co ty myślisz że ja mam 20 lat? Myślisz że nie wiem jak to działa? Pojawia się biznes, pojawiają się pieniądze i trzeba czerpać pełnymi garściami. Najpierw reklamuje się u obecnych znajomych a kiedy się zorientują, rozpoczyna się taktyka "Halo, powracam", bądź "Siema, pamiętasz mnie?". Jestem pewien że każdy nowy użytkownik który by reklamował się tak jak ty by już dawno wyleciał. Ty jeszcze się tutaj znajdujesz ponieważ administracja ma sentyment. Nadciągasz ich zaufanie niesamowicie. Twoje zachowanie oceniam obiektywnie, ponieważ nie znam cię z przeszłości. Nie mówię że reklama jest zła, ale robisz to w niewłaściwy sposób, wręcz chamski. Na tym forum przewinęło się sporo moich odnośników do mojej strony... Tylko że wiedziałem kiedy je wykorzystać. Słyszałeś kiedyś takie słowo jak "barter"? Jeśli nie, szkoda. Przeczytaj o nim tutaj. Jeśli nie masz ochoty wyjaśnię ci. Barter jest to wymiana... Jedna osoba oferuje jedną rzecz, druga daje w zamian inna rzecz. Jeśli dobrze się przyjrzeć na tym forum są setki odnośników do twojej strony, natomiast u ciebie żadnego do nas. 

A może to tak ja wsadzę swoje logo strony i umieszczę w sygnaturze, komentarzu na profilu oraz w stronie domowej i w każdym nowym wątku?

(05.05.2015, 17:57)Sylwester napisał(a): Wiec wyluzuj i nie spam.
Że przepraszam bardzo ja spamię? Napisałem jeden post w którym wyraziłem swoją opinię o tym co właśnie robisz. A jak nazwiesz swoje *****-wątki? W każdym twoim wątku jest odnośnik do twojej strony. No chyba że masz na myśli wątki w których składasz życzenia urodzinowe. Gratuluję geniuszu! Zrób 365 wątków w ciągu roku - na pewno nikt tego nie zauważy. A może więcej? Bo jak dwie osoby mają urodziny w tym samym dniu?

Na SB wydawałeś się przyjaznym człowiekiem. Lecz niestety u mnie szacunku nie wyrobisz sobie jedną miłą rozmową. Liczy się całokształt. W tym momencie mój respekt w stosunku do ciebie gwałtownie zmalał. Zajmie co to trochę, aby go podnieść znowu. Do każdej osoby tutaj zwracam się "Awe" - użyj googla i dowiedz się co to znaczy. Mogę ci zagwarantować że nigdy do ciebie już się tak nie zwrócę. <Taki off-top właśnie zdradziłem część swojego badania.>

Na koniec dodam że ten post nie ma zamiaru cię obrazić, ponieważ nie znam cię na tyle dobrze, lecz uświadomić ci że takie nachalne reklamy nie są na miejscu. Prawdopodobnie nie odpowiem na następne twoje komentarze w których się wypierasz, ponieważ nie zamierzam się tak nisko zniżać. Mam nadzieję że skrupulatnie przeanalizujesz ten tekst i zdasz sobie sprawę co czynisz.

Ostateczny werdykt pozostawiam administracji, ponieważ to ona na razie tutaj włada.

[Obrazek: snickers.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości