Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sprzedam 500 000 punktów! Pilne!
#21
Każdy normalny wie że pierw punkty potem wpłata, jedynie frajerzy robią odwrotnie.
#22
Znajdź chociaż jedną osobę która przeleje punkty z góry czekając na kasę chociaż jedną!
Od razu daj mi na nią namiar, wtedy wręczę jej certyfikat frajera :).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
#23
Według mnie TheArt ma racje, że kupujący najpierw powinien widzieć/nabyć towar aby zapłacić za niego, ale jest jedno ALE mamy ere czy jak by to nazwać ere internetu i dużą rolę pełnią zakupy przez internet. Tu już są dwie drogi w wypadku dostaw: Wpłata przed wysyłką i przesyłka za pobranie owej należności

Więc tu będzie grała kwestia dogadania się między sprzedającym, a kupującym. Jeżeli obie strony nie mogą się dogadać to sprzedawca "idzie" do kolejnego chętnego nabywcy. Tyle ode mnie :P
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#24
Jak się nie wie jaką zasadę stosować, to stosuje się zasadę Allegro czyli kupujący po wybraniu formularzu dostawy oraz zapłacie czeka na swój zapłacony towar, a TheArtowi tak do końca nie można ufać. Po pierwsze on chcę pierwszy punkty potem płacić to dlaczego parę osób uważa że nie dokończyło z nim transakcję ? Przyjmijmy wtedy że ktoś wysłał mu punkty a np. tak jak z dwoma osobami najpierw zgodzi się na dane warunki a potem jak już wie że innej osobie nie sprzeda to zmienia warunki na jego korzyść. Dlatego moim zdaniem jak ktoś ma niepewną reputację na forum jak TheArt, bo to co ma to głównie za posty a nie za transakcję to trzeba podchodzić do zasady allegro i tyle. Druga sprawa wygląda tak, dlaczego ani jedna osoba nie potwierdza faktu że sprzedała TheArtowi punkty, który rzekomo twierdzi że wielu mu sprzedało ?
#25
Ale nad czym Wy debatujecie jak to nieaktualne bo pkt sprzedane ? :P
#26
Niech któryś moderator wydzieli część postów do innego tematu!
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam konto na zadane.pl - 4tys punktów. Barbara77 0 1 270 06.03.2015, 17:12
Ostatni post: Barbara77
  [Kupię] wyświetlacz do myphone cube pilne pandokti 2 2 963 24.01.2015, 10:54
Ostatni post: pandokti
  [Sprzedam] CHOMIKUJ PL 7000 GB + 180000 punktów bogdanbig 0 834 11.11.2013, 19:08
Ostatni post: bogdanbig
  [Zamienię] Wymiana punktów na doładowanie do tel kamil0908 2 1 044 05.09.2013, 16:42
Ostatni post: kamil0908
  [Sprzedam] Sprzedam chomika, zarobki 10-20 tys punktów dziennie bedi25 0 805 20.08.2013, 19:19
Ostatni post: bedi25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości