Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sprzęt grający - trudna decyzja. (Solo7c vs. Mini wierza)
#1
Witam nie ukrywam, że przydałby mi się ktoś z odrobiną wiedzy o sprzęcie muzycznym. Otóż planuję kupić jakiś sprzęcik do nagłośnienia imprezki. Z góry piszę, że stać mnie na wydatek wielkości do 650zł.

Jednym z moich wymagań jest możliwość podłączenia takiego sprzętu do komputera lub smartphona, czy też dość głośny dźwięk i dobry bass (jednak nie musi rozwalać on mieszkania).
Z tego co wyczytałem w Internecie dosyć dobrze sprawdziły by się kolumny komputerowe Microlab SOLO7C,
jednak nie wiem czy jest to najlepszy wybór i rozmyślałem jeszcze nad jakąś wieżą np. LG CM4320, Sharp XL-HF201, Panasonic SC-AKX12
.

Proszę o pomoc w tej sprawie, wieży nie używałbym raczej na co dzień, jednak ma nieco większą moc przynajmniej Panasonic.
  Odpowiedz
#2
Ostatnio zamówiłem sobie mc crypt ppa8m na allegro.
Nowy ale powystawowy za niewielkie pieniądze (489 zł).
Koledze udało się kupić jeszcze taniej bo za niecałe 400 zł.

Głośnik idealny na imprezy w plenerze na ogniska itp.
Posiada wysuwaną rączkę tak jak w walizkach oraz kółka,
które pomogą w transporcie. Po bokach również posiada uchwyty.
Ma wbudowany akumulator, który pozwala na długie granie nieraz
ponad 6 godzin grania.

Podłączysz do niego laptopa poprzez port usb lub inne urządzenia.

Tak wygląda:
http://www.conrad.pl/Przeno%C5%9Bny-syst...&pi=304855

Oczywiście można go kupić taniej niż w podanym linku.
Trzeba tylko poszukać okazji.

Oferta, którą znalazłem:

http://allegro.pl/kolumny-przenosny-syst...source=mlt
  Odpowiedz
#3
Dzięki za poświęcenie. Ale nie jestem pewien czy szukam czegoś takiego. Wyglądem przypomina mi to piec do gitary. Jednak na prawdę dziękuje za zaangażowanie, teraz nie mam za bardzo czasu na szukanie okazji, doceniam wkład, ponieważ trudno dzisiaj o jakąkolwiek dobrą pomoc.
  Odpowiedz
#4
Tak masz rację może to też posłużyć jako piec do gitary bądź innego instrumentu.
Ale dobrze wymiata i jest przenośny.
No cóż pewnie nie trafiłem w twój gust.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości