Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Stadion Narodowy - Nareszcie?
#1
Główna arena Mistrzostw Europy czyli nasz Stadion Narodowy, dostał pozwolenie na użytkowanie. Hip, hip, hura.

[Obrazek: 1315233216569.jpg]

Stadion Narodowy 2008 - 2011



Cytat:To wielka chwila i sukces, bo jeszcze trzy lata temu mało kto wierzył, że powstanie tu nowoczesny obiekt – cieszył się Rafał Kapler, szef Narodowego Centrum Sportu, które zarządza Stadionem Narodowym. Chwilę potem pozował do zdjęć wraz z minister sportu Joanną Muchą i certyfikatami Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.


[Obrazek: image.php?src=b_1399588624.jpg]

Tylko ja się pytam na jakiego grzyba nam stadion bez murawy, na którym nie można grać w piłkę nożną? Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie, z wysokości trybun naprawdę wrażenie jest niesamowite. Ale gdyby się tak dobrze przyjrzeć to w dalszym ciągu czegoś mi tu brakuje, oczywiście nie jestem fachowcem i mogę się mylić, ale chyba tam na środku w centralnym punkcie obiektu, powinno być takie zielone cuś.... chyba murawa, tak jestem pewny na pewno jakaś trawka powinna tam być! No ale najważniejsze że działają już loże dla vipów, o tak to jest sprawa najważniejsza, chłopaki w "gajerkach" przyplączą się na stadion wypiją kilka drinków, obgadają sprawy biznesowe i nawet nie zauważą że nikt tam nie gra bo nie ma na czym.

[Obrazek: image.php?src=b_8464777.jpg]

Tak wyglądała płyta boiska w listopadzie i jak dotąd niewiele się zmieniło.

Cytat:Dlaczego więc NCS akurat wczoraj zdecydowało się oficjalnie poinformować o wydaniu pozwolenia do użytkowania? Wieczorem w lożach dla vipów odbyła się już pierwsza impreza. Kilkaset osób świętowało 25-lecie banku BRE.
Co z murawą? – Nie znam się na ogrodnictwie – odpowiadał z uśmiechem Kapler.

Jego zdaniem nie ma co spieszyć się z jej układaniem, bo jest zima. Zapewnił, że 11 lutego na Stadionie Narodowym odbędzie się pierwszy mecz: o Superpuchar Polski pomiędzy Legią a Wisłą. Na uwagi, że wówczas też będzie zima Kapler już nie zareagował.

Atmosferę rozładowała minister Mucha. Przez przypadek. – Mam nadzieję, że ten stadion sprawi, że dla polskiej piłki nadejdzie wreszcie lato... przepraszam, wiosna – powiedziała.

No tak teraz już wiem, zaplanowali imprezę dla banku, no to pozwolenie musiało być i basta. A że bez murawy, bez nazwy i bez oficjalnego otwarcia to kij z tym, to nie ważne. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.

[Obrazek: sn468x60p_rhwspqw.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Areny Euro 2012 - Stadion Olimpijski w Kijowie tungar 0 2 636 05.12.2011, 04:10
Ostatni post: tungar
  Stadion Narodowy - Gotowy czy nie? tungar 4 4 163 04.12.2011, 01:29
Ostatni post: Bartosz_Maly
  Areny Euro 2012 - Stadion Metalist w Charkowie tungar 2 2 729 04.12.2011, 00:12
Ostatni post: tungar
  Stadion w Kijowie gotowy tungar 0 2 677 08.10.2011, 21:25
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości