Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Stanie się otwartym
Bardzo ciężko jest się otworzyć o czymś pogadać, jak po prostu zagadać z dziewczyną aby niczego nie zepsuć i o czym z nią gadać? np z dziewczyną którą się kocha? jak stać się bardziej otwartym?
  Odpowiedz
Ciężka sprawa, kiedy język kołkiem staje, a miast myśleć o czym gadać cały umysł zaprzątnięty jest jednym "NIE ZROBIĆ Z SIEBIE BŁAZNA"... pamiętam, obrzydliwe uczucie :) Potem wypraktykowałem metodę zadawania pytań - ciężar dyskusji spada na drugą osobę, dając jej przy tym poczucie, że znajduje się w centrum zainteresowania ( bo tak w sumie jest ) mi pozwalało to budować "bazę danych" - rzecz niezwykle przydatną, luz jeśli taką osobę znasz już jakiś czas, gorzej jeśli widujesz ją i zbierasz się na odwagę - a ma to być wasza pierwsza rozmowa. Z otwartością i humorem nie przesadzaj i najważniejsze nie zakładaj "maski", bądź sobą.
  Odpowiedz
To bardzo trudna sytuacja, kiedy musisz rozmawiać z dziewczyną, na której Ci zależy. Sam tego "nie raz" doświadczyłem. :D W mojej głowie myślałem, aby tylko dobrze wypaść. Kiedy zacząłem rozmowę bardzo tremujące było przywitanie. Potem to jakoś leciało, wypytywałem o to, czym się interesuję, co lubi robić w wolnych chwilach, jakich chłopaków lubi, a jakich nie, opowiadaliśmy sobie nawzajem jakieś dowcipy, żartowaliśmy, no i potem to już było świetnie ! Sam się narzucał temat. Pamiętaj, aby przy rozmowie się nie tremować, staraj się o to, gdyż to jest najważniejsze.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości