Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Strona Internetowa
#11
Strona jest gdzieś zrypana gdyz na mozilli z adblockiem g widać :P
http://screenshot.sh/owiVCtIZsPeE1
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
Racja, ale jak się go na chwilę wyłączy to już coś jest ;)
Fajny pomysł, kolorystycznie przede wszystkim :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#13
(25.10.2015, 14:54)androidplus napisał(a): [Obrazek: o_mnie.png]

lepiej to by wyglądało jakbyś usunął czarne ,,resztki" z zaokrąglonych krawędzi :)

Najlepsze jest to, że fizycznie nie ma możliwości żeby te resztki były :o. Namieszane coś w css myślę..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#14
O matko ale namieszałeś w tym CSS-ie. Generalnie wygląda tak jakbyś brał kod z różnych poradników i wkleił tutaj składając to w całość. Troszkę to bez składu i ładu.

Odpowiadając na Twoje pytanie dot. czcionki. Jak najbardziej możesz pobrać czcionkę i wrzucić na swój serwer następnie odwołując się do niej w swoim pliku .css dzięki czemu osoba przeglądająca Twoją stronę będzie widziała czcionkę mimo tego iż nie posiada jej na swoim systemie.

Co do samej strony, pomijając fakt dość chaotycznego kodu wydaje mi się bardzo nieczytelna. Przyciski są za małe, czarny tekst na czerwonym tle może i wygląda ładnie ale dla mnie jest mało czytelny i te powiększające się obrazki po najechaniu odwracają zbytnio uwagę podczas np. przewijania strony. Warto też abyś poczytał o responsywności stron www. Dostosowanie swojej witryny do mobilnych ekranów w tych czasach to podstawa. Według ostatnich badań google telefony i tablety wytworzyły więcej zapytań do google niż komputery, więc nie można przechodzić obok tego obojętnie.

Nie jestem jakimś specjalistą w kodowaniu stron (ciągle się uczę) ale jeśli potrzebujesz pomocy napisz, wyślij projekt .psd a napiszę Ci swój własny kod który będziesz mógł sobie porównać ze swoim. Potraktuje to jako naukę do egzaminu E14 który przede mną.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#15
Zdecydowałem się na kompletną zmianę wyglądu strony
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#16
Tak oto prezentuję całkiem zmieniony styl strony. Robiony od podszewki. Inspiracja brana z neta.
Co myślicie?

[Obrazek: CMMbr9j.png]
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#17
Na pierwszy rzut oka osoby, która się nie zna- pierwsza wersja jest ładniejsza, ale zdecydowanie nieczytelna... z kolei ta druga taka... przeciętna.
  Odpowiedz
#18
Powiedz co twoim zdaniem powinienem poprawić.. Napewno wezmę to pod uwagę :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#19
Daj jakieś demo lepiej się oceni :)
  Odpowiedz
#20
Fajnie to wygląda ale wg mnie:
-napis Jarek design za prosty, zrobiłbym jakiś ciekawszy header
-czytelniejsza, szeryfowa czcionka w Coś o mnie
-za duża przestrzeń między Jarek design a pracami, oraz pracami a coś o mnie
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Zlecenie Strona chwytajaca. Kasztelan7 0 845 25.07.2017, 21:41
Ostatni post: Kasztelan7
  Wyszukiwarka internetowa dimix 1 1 736 22.11.2012, 17:28
Ostatni post: Damianoslawp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości