Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Strona SMS Rate
#1
Witam. Potrzebuje strony w której mogę załozycz konto i mieć usuługę SMS Rate. Jaką stronę polecacie ? Może cashbill ?

Po co mi to :
Robię stronę w której wbęde udostępniał dane za wysłanie SMS.
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Chodzi Ci o dotpay?(dokladnej nazwy nir znam) Nie wiem zabardzo oco Ci chodzi alr myślę że chcesz zrobić stronę na której żeby widzieć dane podstrony trzeba wysłać sms.
Ja bym to zrobił na zasadzie automatu który powiedzmy zmienia rangę na forum z User na Płatny User i wtedy by mógł zobaczyć dział z tymi danymi a za kolejną opłatą rangę VIP z dostępem do działu w którym dane pojawiały by się 3 dni wcześniej niż w tym dla Płatny User.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#3
No własnie. dotpay oferuje takie usuługi ale zabiera 50%(za wysłane 2 zł - 1 zł dla dotpaya) zobaczymy nad cashbillem jak jest..
Jaka strona będzie oferowała Premium SMS bez NIP. (Jestem jeszcze osobą niepełnoletną)
Oraz żeby miałą małą prowizję (w dotpay i cashbill jest NIP i dość duża prowizja 50%)

"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości