Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sugestie na temat menu
#1
Thumbs Up 
Właśnie kończę nowe menu w photoshopie i mam pytanie do Was.Co byście dodali na środku ? Co byście zmienili? :)

[Obrazek: got-1355386361.jpg]
  Odpowiedz
#2
Nie wiem,ty chyba wykonujesz grafikę na chomika jak się nie mylę.To może byś dał coś o twoich usługach?Te meno oczywiście jednostronne ?
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#3
Póki co jednostronne. Ogarniam js i to w nim zrobię zakładki :)

dzięki
  Odpowiedz
#4
Nawet całkiem mi się podoba ;)
  Odpowiedz
#5
Zbyt dużo grafiki, za bardzo przeładowane, czcionka na górze nie pasuje do reszty, jest mała i nieczytelna, miejsca "VIP" zbędne, za dużo błysków, sekcja "Polecam" zbędna i nie pasuje do reszty. Czcionkę ledwo zauważyłem.

Konstruując takie menu, zadajcie sobie pytanie w co klikacie chodząc po innych chomikach. Czy klikacie w trefy VIP? Czy klikacie w "Polecane"?
Zakładam się o to forum, że większość z Was nawet nie zwraca uwagi na takie menu, a jeśli już, to uwagę przykuwają takie hasła jak:

-xxx
-filmy
-gry
-programy
-nowości
-muzyka lub mp3 jak kto woli

Najważniejsza jest zawartość, a nie zbajerowane i ciężkie do wczytania menu.
Więcej grzechów nie pamiętam. ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości