Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Surowa kara dla Wayna Rooneya
#1
[Obrazek: Odjechani_hqeraqe.png]

Ostatni mecz eliminacyjny do Euro 2012, Anglia – Czarnogóra, nie będzie dniem który reprezentant Anglii Wayne Rooney będzie miło wspominał. W 74 minucie meczu zobaczył od sędziego czerwoną kartkę po tym jak kopnął Miodraga Dzudovica. Anglicy wygrywali w tym momencie 2:1, ale w osłabieniu stracili bramkę i mecz zakończył się remisem 2:2, co można uznać za sensację. Jeden punkt wystarczył jednak Anglikom do zajęcia pierwszego miejsca i awansu. Wrócimy jednak do tematu głównego, Rooney dostał czerwoną kartkę i to całkowicie zasłużenie, bez względu na to czy faul był złośliwy, czy po prostu w ferworze walki (ja uważam że to drugie). Ale sprawa się na tym nie zakończyła, komisja dyscyplinarna UEFA podjęła decyzję o dyskwalifikacji Rooneya na trzy najbliższe mecze o punkty, Oznacza to że piłkarz reprezentacji Anglii nie zagra w trzech meczach na Euro 2012. Angielska federacja oczywiście się odwoła, ale znając życie nic nie wywalczą. Chciałbym abyście obejrzeli filmik z tego zajścia i ocenili, czy kara nałożona przez UEFA jest adekwatna do przewinienia. Moim zdaniem faul nie był z gatunku złośliwych i bandyckich, jak na przykład faul na Marcinie Wasilewskim w lidze belgijskie, Rooney sfaulował w ferworze walki, od razu przeprosił. Dzudović też nie ucierpiał za bardzo. Obejrzyjcie i oceńcie, słuszna taka dotkliwa kara czy nie.

  Odpowiedz
#2
No nie wiem, mnie to troszkę złośliwie wyglądało, widać było, że Rooney się wkurzył, kiedy stracił piłkę.
Ale mimo wszystko wydaje mi się, że kara jest za surowa, czerwona kartka by wystarczyła.
  Odpowiedz
#3
Też mi się tak wydaje... zagranie w stylu Rooneya:P
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości