Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie?
#11
Moja luba pracowała w sylwka, a ja wybrałem się do teściów, gdzie było trochę naszej rodziny. Noc jak najbardziej udana, zakropiona i zapewne w przyszłości pamiętna. Brzuchy bolały nielicho, zarówno od śmiechu, jak i dobrej kuchni kochanej teściowej. Przeżarcie nie mniejsze jak na święta, kaca na szczęście brak, żyć nie umierać :)
  Odpowiedz
#12
Ja z dziewczyną byłem u kumpla na domówce :)
Też się działo! :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#13
Jarus żartowniś :D

Mówiąc poważnie to jak co roku - domówka. O 19 pojechałem po dziewczynę, parę minut przed 20 byliśmy już u kumpla i się zaczęło. ;D

Nie odchodzę od wodopoju Połamany
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#14
W tego sylwestra bawiłam się w górach ze znajomymi :D
  Odpowiedz
#15
Była żałoba, siedziałem w domu. :(
  Odpowiedz
#16
Hmm... Kameralnie w tym roku, o dziwo. Bez szaleństw. We dwoje, z dobrą muzyką i jedzeniem + moja ulubiona irish. Oczywiście mnóstwo śmiechu. Pierwszy raz od kilku lat bez obłędnej ilości alkoholu, znajomych, grania dla nich i zdjęć, których nikomu się nie pokazuje... Ale wiecie co? Nie żałuję ani trochę :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak spędzacie wolny czas w czasach koronawirusa i pandemii? Swordancer 3 953 25.04.2020, 14:24
Ostatni post: Andrzej Krasowicz
  Gdzie jest zima? Baron 11 3 686 20.05.2016, 10:05
Ostatni post: bianka2783
  Sylwester 2015/2016 gdzie się wybieracie? Baron 1 1 088 19.12.2015, 13:24
Ostatni post: amb00
  Kupowanie za granicą, cło i vat jak gdzie kiedy? pandokti 3 2 319 14.03.2014, 22:11
Ostatni post: skrzypas
  Jak ocenił(a)byś rok 2013 w swoim życiu? Paweu 12 3 691 28.12.2013, 00:42
Ostatni post: Paweu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości