Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Szklarska Poręba
Szklarska Poręba znalezione informacje.

Cudowne miejsce na rodzinny wypoczynek jak i na jednodniowy wyjazd.
W sezonie letnim mamy coś na kształt zjeżdżalni w Karpaczu (kolorowa ).
Poza tym małpie gaje, cudowne widoki, świeże powietrze, pyszne jedzenie szlaki turystyczne, blisko na Szrenicę na narty, uzdrowiska, wodospady i Krucze Skały.

Taki tam mój Odjechany wypad sprzed dwóch lat 14 listopada.
Szalona matka i córka :D
[Obrazek: 2b79.jpg]

Bieg po Kruczych skałach
Okazała grupa skalna na prawym brzegu rzeki Kamiennej na wysokości 718 m n.p.m. Tworzą ją dwie potężne baszty granitowe o wysokości do 30 m, będące doskonałym punktem widokowym na Dolinę Kamiennej, część miasta i Góry Izerskie.
Na Kruczych Skałach funkcjonuje ośrodek sportów ekstremalnych - Szkoła Górska "Quasar". Pod okiem instruktora można uprawiać wspinaczkę skałkową, zjechać tyrolką, skoczyć na tzw. wahadle czy przejść nad przepaścią po moście linowym.

Źródło:
http://www.szklarskaporeba.pl/pl/o-szklarskiej-porebie/atrakcje-i-zabytki/218-krucze-skaly.html
[Obrazek: 3xy.JPG]

[Obrazek: sa4b.jpg]

[Obrazek: tf5k.jpg]

[Obrazek: lgzz.jpg]

[Obrazek: zi96.jpg]

Spacer nad 30 metrową przepaścią :OO
[Obrazek: ct0l.jpg]

[Obrazek: 4j9.JPG]

[Obrazek: srf3.jpg]

Bryczką na wodospad
[Obrazek: sb7v.jpg]

[Obrazek: ij9p.jpg]

[Obrazek: r9nq.jpg]

każdy kto był przy Kamieńczyku na pewno miał zdjęcie z bernardynem dziś go tam nie ma ale nadal można go spotkać w Szklarskiej i zrobić sobie z nim zdjęcie.
[Obrazek: 4pti.jpg]

[Obrazek: nbeu.jpg]

i następny wodospad wodospad szklarki
[Obrazek: tmzp.jpg]

[Obrazek: xvhn.jpg]

Wycieczka jak widać odjechana i bardzo udana dlatego z czystym sercem polecam tym którzy nie byli.
może i jestem... Bezczelna... ale to własnie jestem Ja.
  Odpowiedz
Super fotki. Byłem tam bodajże 10 lat temu i jedyne co pamiętam to świetne szlaki turystyczne i ładne miasteczko. Miejsce warte odwiedzenia Ok
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

Odpowiedz
Po raz kolejny raczysz nas pięknymi zdjęciami ze swoich wypraw :) Świetna relacja, fantastyczne fotki i przede wszystkim radość wymalowana na Waszych twarzach. Pięknie :)

P.S. Córa czysty ojciec :P
  Odpowiedz
Ja z 2 lata temu na kamieńczyku byłem ;) super czysta woda, kryształ ;)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
Widać że lubisz podróże, piękne zdjęcia, hehe pies nie lubi być kamerowany. Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
Co do psa to właściciel/opiekun powiedział że kiedyś był w stanie zarobić na zdjęciach a dziś żeby tam pracować musi dzielić się z gminą mimo ze jest częścią historii i tradycji dla turystów. Pies jest boski i strasznie ślini.
Uwielbiam jeździć i zwiedzać. Kocham to.
  Odpowiedz
Piękne miejsce :). Czasami "turyści" na siłę szukają czegoś do zwiedzania za granicą, nie mając pojęcia ile ciekawych i pięknych miejsc można znaleźć w naszym kraju. Dlatego właśnie, warto polecać takie miejsca.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
W ciągu roku szkolnego zwiedzam mój region, w czasie dłuższych ferii uderzam dalej.
Nie widzę sensu wyjazdu na zagraniczne wycieczki jak nasz kraj ma tyle ciekawych miejsc do objechania.
Jeśli chodzi o zagranice to mam marzenie objechania Hiszpanii ale czy się spełni pojęcia nie mam.
Na szczęście Polska to spory kraj i ma wiele do zaoferowania.
  Odpowiedz
W sobotę jadę do Jeleniej Góry na pogrzeb, to wstąpię sobie do Szklarskiej. Zachęciły mnie te zdjęcia. Zobaczymy co tam o tej porze słychać.
Piszesz, że tam dobre żarcie... hmm mi tam średnio smakowało, choć nie było złe. Jadłem w knajpce zaraz przy wodospadzie.

W ogóle jeśli chodzi o nasze polskie żarcie w miejscowościach turystycznych, to jakaś porażka. Wszędzie to samo. Kiedyś człowiek jechał w góry po to by spróbować oscypka, a teraz kupisz go w Tesco na stoisku. Kiedyś był tylko w górach, a teraz w lasach, nad morzem, albo przed marketami :/

Zdjęcia fajne. Dzięki.
  Odpowiedz
Jadąc w góry nie chodzę po knajpach od tak ja zawsze pytam miejscowych gdzie zjem coś wyjątkowego regionalnego. Miejscowi wiedzą gdzie pokierować
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości