Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Szkolny Torrent.
#1
Witajcie Odjechani..
Dziś chciałem się zwami podzielić pewnym obrazkiem, który znalazłem przypadkowo w internecie.I chciałbym się od was dowiedzieć czy jest u was podobna sytuacja?, bo w mojej szkole zdarza się codziennie.
Najlepszy transfer na 5 minutowej przerwie przed matmą :D
[Obrazek: 1455072_397991747000357_862207423_n.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Cytat:Najlepszy transfer na 5 minutowej przerwie przed matmą
Hahah dobre :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Przypomniały mi się czasy gimnazjum. Haha, aż się łezka o oku kręci. Ważne aby seedy były. :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
Nicholas napisał(a):Hahah dobre
Nicholas taka prawda jest, a po za tym nie znalazłbyś lepszego transferu oraz szybkości internetu:D
Przynajmniej idzie szybciej od LTE:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Haker napisał(a):Przynajmniej idzie szybciej od LTE

Najszczególniej na wsi ;)
Kilka razy w taki sposób przepisywałem jeśli czegoś nie zrobiłem, tylko że nauczyciel z matmy często dochodził kto od kogo i w ogóle.
Staram się systematycznie odrabiać pracę domowe.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Paweł napisał(a):Najszczególniej na wsi
To przenieś się na wieś, to będziesz miał szybki internet jak ja i sąsiad.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
Haha, u mnie jest tak prawie codziennie z większości przedmiotów :D
  Odpowiedz
#8
Zależy jaka szkoła. Ja z Angielskiego sam seeduje :D Przypominają się czasy gimbazy gdy każdy na przerwie tak robił :)
  Odpowiedz
#9
Gdzieś to już widziałem... Na określenie TORRENT bym nie wpadł Haha Naprawdę trafione :)
  Odpowiedz
#10
da Vinci napisał(a):Zależy jaka szkoła.
Z doświadczenia Ci powiem, że gdzie się nie pójdzie do jakieś szkoły, to tam zawsze będzie pobieranie z darmowego torrentu. :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości