Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy podobał Ci się ten wątek
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
12 100.00%
Nie
0%
0 0%
Coś mi tu brakowało...
0%
0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Sztuka survivalu...
#11
Witam serdecznie zainteresowałem się survivalem jakiś czas temu i mam pytanie chciałbym w końcu udać się do jakiejś szkoły survivalu. Czy możecie polecić coś w okolicach Warszawy ? Chyba że ktoś by chciał się wybrać w roli nauczyciela :D Póki co kupiłem przydatne rzeczy w sklepie[CIACH!]i czekam aż przyjdą. Wiedzę teoretyczną jakąś tam już posiadam , ale i tak weryfikuje dopiero teren, a samemu na pierwszy raz nie chciałbym się wybierać.
  Odpowiedz
#12
W zasadzie- co rozumiesz przez przydatne rzeczy?
Gdzie i w jakich celach chcesz iść? :D
(21.03.2017, 09:23)Perfrans napisał(a): Witam serdecznie zainteresowałem się survivalem jakiś czas temu i mam pytanie chciałbym w końcu udać się do jakiejś szkoły survivalu. Czy możecie polecić coś w okolicach Warszawy ? Chyba że ktoś by chciał się wybrać w roli nauczyciela :D Póki co kupiłem przydatne rzeczy w sklepie Topszop i czekam aż przyjdą. Wiedzę teoretyczną jakąś tam już posiadam , ale i tak weryfikuje dopiero teren, a samemu na pierwszy raz nie chciałbym się wybierać.
  Odpowiedz
#13
Kolega przybył w celach reklamowych. Prawdopodobnie jego jedynym "survivalem" jest moment, kiedy zabraknie papieru w toalecie...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości