Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Szukam redaktorów do forum
#1
Star 
Właśnie stworzyłem forum, które poświęcone jest dosyć rozległej gry mobilnej Last Day on Earth. Językiem domyślnym będzie angielski. Szukam redaktorów, którzy nie mają większych problemów z językiem angielskim i mają trochę wolnego czasu. Dostałem info od twórców, że gra będzie rozwijana + pojawi się wersja na pc. Produkcja jest dosyć świeża w związku tym w internecie nie ma za dużo informacji na jej temat.

Link do forum:
ldoe.tk

Link do pobrania (google play):
https://goo.gl/sQ1WX5

Link do pobrania (app store):
https://goo.gl/jGUAeJ

Pisze
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Ile płacisz?:D
  Odpowiedz
#3
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości