Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Tablet... Ale jaki?
Jaki wybrać tablet? Na co zwracać uwagę? Na rynku jest tego tyle że można zgłupieć, powiedzmy że cena do 600 zł.
  Odpowiedz
Na co zwracać uwagę.
Na pewno na procesor, najlepiej aby był to 2 lub 4 rdzeniowiec, niżej nie warto schodzić.
Po drugie rozdzielczość, warto dołożyć i kupić wyższą rozdzielczość ekranu aby mieć potem wyraźny obraz.
Po trzecie ilość pamięci RAM - 1GB dla androida 4.0.4+ to minimum.
Po czwarte sam android, lepiej już na starcie mieć nowego androida aby wykorzystywać w pełni możliwości.

No chyba tyle.
W tym przedziale to chyba Samsung Galaxy Tab 2/ lub 3 z dopłatą. Możesz też za 700 złotych poszukać Asusa Memo Pad HD 7,
bądź już nieco droższy jednak wart swojej ceny Nexus 7 (ten starszy pierwszy model).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
Niedostępny
  Odpowiedz
Osobiście polecę Ci coś troszkę innego. Musiałbyś dozbierać do 1000zł (czasem się łapnie taniej) .
Acer Iconia W3. Dlaczego?
--- Intel Atom x86 bitowy procesor
--- 2 GB ramu
--- PEŁNY windows 8 / 8.1 - odpalisz każdą apkę z Windowsa
--- 8 cali - optymalny rozmiar

Niektòrzy narzekają na słaby ekran, ale osobiście mi on pasuje.
Na baterii działa te 8 - 12 h bez przerwy, a jak leży i robimy coś w wolnej chwili - to sporo więcej czasu

Bez problemu sobie też pograsz - GTA:Sa działa dobrze, most wanted stary działa płynnie, nawet gran turismo przez emulator ps2 działa :)

Największa wada modelu to tylko jedno usb, ale najtańszy hub rozwiązuje problem.
Masz 32-64gb miejsca dla siebie
pełny office za darmo

Polecam - z niego to piszę :)
  Odpowiedz
Zależy też do czego będziesz używać.

Ja polecam Samsunga Galaxy Tab 2 (właśnie 3 dni temu sprzedałem takiego nowego z 3G 7-mio calowego za 600 zł)
Osobiście korzystam z takiego tylko 10.1 i jestem zadowolony. Jak na moje potrzeby mi wystarcza. Gównie korzystam z maila i internetu, czasami sobie obejrzeć jakiś filmik czy coś z aplikacji typu ipla czy tvn player.
Służy mi bardzo dobrze w domu i mobilnie w samochodzie.
  Odpowiedz
Dosłownie w tym tygodniu wychodzi Natec Genesis - TX77 jeżeli interesuje Cię gierczenie i nowy tablet za dokładnie 599 zł.

Specyfikacja:
24 bit HD 7.0 1024X600, wielopunktowy pojemnościowy ekran dotykowy
System operacyjny Android ICS 4.2.2
Procesor Quad Core ARM-Cortex A9 1.8GHz - cztery rdzenie.
Karta graficzna Quad core Mali400 GPU 3D z OpenGL ES 2.0 GPU
RAM: 1G DDR3
Pamięć FLASH: 8GB
Ekran dotykowy + 12 przycisków akcji + 2 mini joysticki + G-sensor dla lepszej kontroli gier i aplikacji
Wi-Fi 802.11 b/g/n, obsługuje gry sieciowe multiplayer, MSN, SKYPE, przeglądarka internetowa, rozmowy wideo & chat itp.
Czytnik kart micro SD 4GB~32GB 
Głośnik
Mikrofon
Podwójna kamera VGA
Wyjście micro HDMI Full HD 1080p (NTSC/PAL)
Gniazdo micro USB: High Speed USB 2.0 OTG
Gniazdo 3.5mm Stereo Audio
Obsługuje dekodowanie wideo Full HD [email protected] 
Formaty wideo: AVI, DIVX, XVID, RM, RMVB, MKV, WMV, MOV, MP4, MPEG, DAT (VCD), VOB (DVD), PMP, MPEG, MPG, FLV, ASF, TS, TP, 3GP, MPG
Formaty Audio: MP3, WMA, FLAC, OGG, APE, AAC, AMR, ADPCM, L-PCM, AC3
Formaty zdjęć: JPG, BMP, PNG, GIF etc.
Obsługuje obracanie zdjęć, prezentacje, maks. rozdzielczość 4096*4096.
Język: wielojęzyczny
Obsługuje aplikacje online dla systemu Android, słownik, czytanie e-booków, PPTV, wszystkie rodzaje aplikacji, które można pobrać według własnych preferencji. 
Obsługuje flash player 11, 8-64 bit symulator gier (Nintendo, SEGA, SONY) i gry 3D Android.
Obsługuje wiele formatów gier takich jak: NES/GBA/PS1/GBC/MD SEGA/N64 Nintendo/Nintendo 16 bit SFC symulator/NeoGeo/CPS1/CPS2/ FBA 3D arcade symulator itd.
Temperatura otoczenia: -10~+45 °C
Wilgotność względna: 20%~ 93% (40?)
Wymiary: 237*121*13mm
Waga: 348 g
Akumulator: wbudowany akumulator litowo-polimerowa 3500mAh
Zasilacz: wejście AC 100V-240V, wyjście USB 5V/2000m

Cechy:
- Niezwykła wydajność gier,
- Gumowana powłoka dla mocniejszego chwytu,
- 12 przycisków akcji,
- 2 analogowe joysticki,
- Wirtualne mapowanie przycisków,
- Do 6 godzin pracy na baterii,
- G-sensor,
- 2 lata gwarancji.

Produkty Nateca ostatnio schodzą jak świeże bułeczki. Dobry stosunek ceny do jakości. Mam kilka ich produktów i działają dobrze, a ceny były w porządku. Niestety tabletu nie testowałem.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Na samym początku odrzuć wszystkie tablety z rozdzielczością poniżej 1280x800 oraz z ekranem TN - nie ma sensu się męczyć ze szrotami.

W Twoim budżecie najlepszym wyborem jest Nexus 7 1-generacji z gwarancją 12 m.

Galaxy Tab to najbardziej nieudana seria urządzeń Samsunga.
 Piwko
  Odpowiedz
Dzięki wszystkim za porady. wybrałem coś takiego:

Asus Memo Pad

Co o tym myślicie?
  Odpowiedz
Hmm.. Przyzwyczaiłem się do W8 na tablecie więc wiesz :) Do Androida ok wybór.
  Odpowiedz