Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tablet do 350 zł
#1
jaki tablet polecalibyście w granicach 350zł? Chodzi mi o nowego, i tak żeby trochę wytrzymał :) da się coś wykombinować za tą cenę? :)
Ps: wiem ze jest podobny temat, ale nikt tam się nie udziela...
  Odpowiedz
#2
Ją nie polece Ci żadnego.
Z tym co mam do czynienia kosztował w granicach 300-400 złotych.

Jego wady są bardzo widoczne.
- powolny
- okropne kolory (wyświetlacz)
- brak slotów np. na kartę pamięci
- brak bluetooth
-itd.

Jeżeli chcesz kupić tablet to się
nie wygłupiaj i uzbieraj drugie tyle albo więcej
i wtedy szukaj.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz
#3
A taki przyzwoity ile by kosztował?
  Odpowiedz
#4
nowy klik
bardzo fajna używka klik

Sam bym się zdecydował na drugi wariant :)
  Odpowiedz
#5
(03.10.2012, 10:22)Hans napisał(a): nowy klik
bardzo fajna używka klik

Sam bym się zdecydował na drugi wariant :)

Tak, ale nie ma zbyt dobrych opini ten tablet :(
  Odpowiedz
#6
Z Overmaxa Mam netbooka nie polecam wiedziałem co Kupywałem czytałem opinie o firmie lecz to była Okazja :) Tak samo z Tabletami z overmax nie polecam
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#7
Ja także nie polecam overmax mam przenośny telewizorek od nich(360zł) i grafika fatalna .

A co powiedzieć o tablecie za 300zł

Ja bym ci polecił tak zwany tablet z biedronki :
Maiłem go w rękach wszystko solidne i ładne android 4.0
Grafika troche odstaje ale może być aparat słaby ale tablet nie jest stworzony do zdjęć .
Zajrzyj tu
http://spokogadzet.komputerswiat.pl/gocl...ego-nie-2/
  Odpowiedz
#8
Za 380 zł możesz mieć tablet + nawigację + GPS + tuner DVB-T. Wszystko oczywiście na systemie Android 4.0.3. Sam niedawno sprawiłem sobie taki zestaw idealny do samochodu :) a chodzi o model Goclever Tab T76 GPS TV, naprawdę polecam :)
  Odpowiedz
#9
(03.10.2012, 15:38)pompa903 napisał(a): Ja także nie polecam overmax mam przenośny telewizorek od nich(360zł) i grafika fatalna .

A co powiedzieć o tablecie za 300zł

Ja bym ci polecił tak zwany tablet z biedronki :
Maiłem go w rękach wszystko solidne i ładne android 4.0
Grafika troche odstaje ale może być aparat słaby ale tablet nie jest stworzony do zdjęć .
Zajrzyj tu
http://spokogadzet.komputerswiat.pl/gocl...ego-nie-2/

A wiesz do kiedy taki tablet będzie w biedronce? Bo jako praktykant zarabiam ledwo 160zł, a za coś trzeba dojeżdżać do szkoły itd :P
  Odpowiedz
#10
Już był i pewnie nie ma ale na allegro jest w podobnej cenie co w biedronce był:>
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam Etui Pod Tablet perla86 0 955 22.09.2017, 23:45
Ostatni post: perla86
  Jaki Tablet do 300 zł ? dimix 0 2 630 28.01.2012, 11:35
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości