Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Taśma do ćwiczeń- jaką wybrać?
#1
Question 
Witam Was i proszę o pomoc. :)

Z braku czasu i kilku innych czynników, które sprawiają, że nie mogę aktualnie chodzić na fitness/siłownię, mam w planach zakup gumy do ćwiczeń.
Chcę wzmocnić uda, pośladki i plecy. I tu pojawia się dylemat- jaką gumę wybrać? Znacie lepszych/gorszych producentów sprzętu sportowego? Wybrać taką:
[Obrazek: i-movit-tasma-guma-do-cwiczen-fitness-ae...040033.jpg]
czy taką:
[Obrazek: guma-do-cwiczen-thorn.jpg][Obrazek: i-kettler-guma-do-cwiczen-tubing-7350-191.jpg]
jak sądzicie?

W temacie tego rodzaju "sprzętu" sportowego jestem totalnie zielona.
Proszę Was o pomoc! :)
  Odpowiedz
#2
Ja Ci w sprawie doboru takich gum ćwiczeniowych nie pomogę, bo nie używam, ale widzę że nie są drogie, więc wziąłbym oba rodzaje na twoim miejscu. ;)
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
Ja używam gum zakupionych w Lidlu.

[Obrazek: 2__32807_5.jpg]

Koszt kompletu w styczniu wynosił coś ok 25 zł więc nie są drogie i z czystym sumieniem mogę je polecić. Zbliża się sezon na " piękne ciało do wakacji" i takich ofert w marketach będzie coraz więcej. Szukaj zaglądaj i na pewno znajdziesz.
Na 100% polecam Ci zestawy ćwiczeń z Mel.B. Daje w kość nie potrzebujesz siłowni ani sprzętów.
może i jestem... Bezczelna... ale to własnie jestem Ja.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości